Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Aggodnom kellene egesz nap...

Aggodnom kellene egesz nap szinte elvagyok etel nelkul akkor jut eszembe csak hogy kellwne enni amikor szedulok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 01:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez nem fogyókúra és nem is update...:)
2014. aug. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Következőleg meg már a kórházban fogsz felébredni szédülés után, ha ezt így folytatod.

Hogy lehet valakinek ennyi esze?!

Őszintén, szerinted Kedves Kérdező, egészséges az, amit csinálsz? És jól érzed magad tőle? Jó ez így neked?

Miért csinálsz ilyet?

Kérdésedre válaszolva: Igen, baromira aggódnod kéne!! Ha nem tudsz egyszerre sokat enni, akkor egyél többször keveset, akár pár falatot, de legyen valami a gyomrodban!

2014. aug. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen, aggódnod. Sőt, nagyon aggódnod!

Mint a legtöbb ténykedésben, az evésben is fontos a rendszeresség.

Nehogy az legyen a vége, hogy ott és akkor kezdesz szédülni, ahol és amikor nincs módod az evésre?

Ez, amit teszel, az egészségtelenen kívül még balesetveszélyes is lehet!

2014. aug. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem akkor kell enni, amikor már szédülsz, hanem reggel, mikor felkelsz eszel, aztán elindulsz dolgozni, viszed magaddal a kajádat, és mikor eljön az ideje megeszed.
2014. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de ha egyszer nem vagyok ehees
2014. aug. 26. 13:04
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem azért kell enni, mert az ember éhes! Te jó ég! Te csak akkor eszel, mikor már rosszul vagy az éhségtől???

Ha nem adsz a testednek tápanyagot, akkor legyengülsz és rosszul leszel, pl leesik a vércukorszinted!

Azért nem vagy éhes, mert a szervezetedet hozzászoktattad ehhez a rossz életvitelhez!

Szerinted, amit csinálsz, az teljesen oké és normális? Ha már feltetted ide a kérdést, mivel szerintem tudat alatt te is tudod, hogy rossz az, amit csinálsz, akkor talán illene megfogadni a tanácsokat, és nem azt reagálni rá, hogy "de ha egyszer nem vagyok ehees". Hanem elgondolkodni a válaszokon, és változtatni eddigi életviteleden.

Senki nem azt írta, hogy 7 fogásos reggelivel kezd a napot. Egyél egy-két apró falatot és a többit meg majd később. Ennyi! Ha meg nem tudsz rögtön reggel enni, akkor egyél 9 vagy 10-kor.

Ennyire elfoglalt életet élsz, hogy arra nincs kb 10 perced, hogy egyél pár falatot?

2014. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az élet minden területén, így az evésben is fontos a rendszeresség.

A szervezeted éhezhet akkor is, amikor gyomrod még nem érez éhséget!

#5-höz:

elhiszem, hogy nem érzel éhséget, de majd a kórházban a szondás-etetéssel rendszerre szoktatnak.

Ez senki nem kivánja neked, te magad sem!

2014. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is csak akkor eszem, amikor éhes vagyok, de csak amikor jól működik az éhségérzetem... Csak mert a tested valamiért nem ad jeleket, attól még szüksége van tápanyagra. Ha gond nélkül lenyomnád a napot és ennél este egy csomót s jól éreznéd magad, azt mondanám, OK, Te ilyen vagy. De ha a szédülés juttatja eszedbe, hogy nem ettél, az már gond. Ekkor van az, hogy igenis vezess be étkezést valamikor, szokd meg, hogy eszel... Olykor bárki el tud feledkezni az evésről egész napra, de rendszeresen nagyon nem normális.
2014. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Egy kicsit .Enni muszály.A testednek szüksége van a táplálékra.Egyél rendszeresen vagy menj el orvoshoz.
2014. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 chuck dorisz válasza:
A szédülés nem az éhség miatt van. Éhezni lehet több napig is. A folyadékbevitel a fontos. Azért szédülsz, mert a szervezeted hozzászokott a cukorbevitelhez, és a májad lusta termelni a glükózt. Kis csokival rendezd le a szédülést, enni pedig csak akkor egyél, ha már éhes vagy. Szerintem az nem normális, aki éhség nélkül tömi magába a szalámis zsömlét
2014. aug. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!