Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szoktatok vásárolni Norbi-upda...

Szoktatok vásárolni Norbi-update péksütiket?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 19:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szimplán kíváncsiságból, milyenek az árak? Mennyibe kerül pl. egy kakaóscsiga?
2014. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
2 kakaós csiga 360-400ft körül van.
2014. szept. 19. 16:38
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Én ezért nem fogyasztom,plusz azért sem,mert káliumozott sóval készül. [link]
2014. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem,semmiképp! Ha van benne valami titkolt dolog,akkor arról később kiderülhet hogy egészségtelen,ha meg nincs,akkor meg drága.Nálunk a hárombetűs boltban a 15 centis vastag kakaóscsiga,csokiscsiga,stb. 135 forint és 165 forint között vannak.
2014. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Végre egy oldal ahol rengeteg okos hozzászóló.
2014. szept. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 ArtArtArt válasza:
100%
Azt a sok szart en nem tomom magamba dragan! - egyel zoldseget, attol fogsz fogyni nem attol az allmanyjavitott edesitozot E-tol :s
2014. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Aki nem lett tőle éhes, annak üzenem, én elhiszem, annyi zsír van benne, hogy nem csoda, palacsinta után sokáig érzem én is, hogy nem vagyok éhes, de bármilyen zsíros/olajos étel után.

Élelmiszeripari hulladék van benne, így sok svarcot vonnak/vontak be, asszem csiga meg pogi marad...aztán a többiben is ki tudja, mi.


Hasmnenésem is volt tőle, és oké, legyen hozzá kell szokni, de erre rá se volt írva.

Igénytelen. Épp a napokban került fel egy kép a opékséges csoportba udpdate vákuumcsomagolt felvágottról, amiben egy kukac mászott.


Kösz, kihagyom, tényeg sok kalóriát tartalmaznak, fogyáshoz nem ideális. Hacsak nem 120 kiló valaki...

2014. okt. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem szoktunk. Otthon sütünk olcsón finomat.
2014. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!