Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szedhetek bármiféle zsírégetőt...

Szedhetek bármiféle zsírégetőt 16 évesen?

Figyelt kérdés

Nos, igen tudom most az lesz, hogy a diétázzak meg a zsírégetők semmit nem érnek stb.

És diétázok is, vagyis próbálok:| és mellette kondizok mindennap, étrendkiegészítőket is szedek (fehérje,vitaminok,bcaa,l-carnitine,omega 3 stb.)

Kockás hasat szeretnék de ezt nagyon nehéz elérni.. :| és hát semmiféle kemény zsírégetőt nem mertem ki próbálni, mert hát nagyon fiatal vagyok még ezekhez, de esetleg ha tudnátok nekem mondani valami kevésbé káros, és hatékony zsírégetőt akkor megköszönném:) Ilyen scitec, bioteches dolgokra gondoltam első sorban, ezekben megbízom és be is válnak, nem a patikákban kapható semmit nem érő zsírégetőkre

Előre is köszönöm a választ. 16/L



2015. márc. 31. 21:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
peak pyruvat-ra gondoltam még állítólag jó, és természetes összetevőket tartalmaz.
2015. márc. 31. 21:28
 2/15 anonim ***** válasza:
en nem szednek be semi ilyesmit. Probalj zoldteat inni.
2015. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen azt iszom folyamatosan :D
2015. márc. 31. 21:32
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem léteznek zsírégetők.


A piruvát annyira zsírégető, hogy ott van mindannyiunk testében, talán majd egyszer tanulni fogod a pirosszőlősav szerepét az anyagcserében, citrát ciklusban. Ennyi erővel a levegő is zsírégető, tablettákban pár ezer forintért lehetne árulni, biztos lenne aki megvenné. Vagy a víz, az ugyan úgy fontos, minden reakciónknál reakcióközeg, az is lehetne zsírégető.

2015. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor még a revexről nem hallottál.
2015. márc. 31. 21:39
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha kiderülne hogy ismerem, akkor vajon mi lenne a válasz..


Mindegy, és a revex mely összetevője lehet 'zsírégető' ? :D


Zsírégetők nem léteznek, ez csak egy hívószó, egy marketing stratégia hogy eladják azt a szemetet amit másképp már nem lehet eladni. Ha elegen fizetnének érte, akkor Voldemort varázspálcáját is megvennék.. csak rá kell írni, hogy fogyaszt :)

2015. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*árusítanák
2015. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát jó legyen igazad :D biztos te kockahassal rendelkezel és ki vagy gyúrva:D vagy valami orvosi diplomával, hogy ennyire tudod a dolgokat:D
2015. márc. 31. 21:54
 9/15 anonim ***** válasza:

küldjek képet a hasamról?


Irreleváns milyen a hasam, de ha szerinted van összefüggés az én hasam, izomzatom vagy egy rohadt orvosi diploma - és a fitneszipar marketingszövegei között, akkor röviden leírhatnád.


Nem feltétlenül van igazam.


Nem azért van igazam, mert kockás a hasam.


Nincs orvosi diplomám, szerencsére, mert sosem állt szándékomban azokat a baromságokat tanulni, amikkel az orvosokat butítják. Esetleg egyéb kérdés?


Nekem van. Miért akarsz fogyasztószerekben hinni, miért esik jól olyanra pénzt kiadni, ami nem működik? Ez boldogsági faktort ad az életedhez, vagy mégis miért jó? Nem akarok beleszólni a hitedbe, én afféle tényeket közöltem. Attól még, hogy nem léteznek zsírégetők te ehetsz külön akár piruvátot, akár zöldteás kivonat kapszulát, nekem nyilván 100% mindegy, te kértél tanácsot. Sajnálom, hogy nem tudom azt írni, hogy van egy tabletta amitől elkezd zsírt égetni a tested, de erre csak a megfelelő életmód van. Alacsony inzulinszintet és magas glukagonszintet eredményező táplálkozás (szénhidrátszegény, tejtermékmentes, akár ketogén) és rendszeres edzés. Ésszerű kalórialimittel, így zsírt éget a test, ezen gyógynövény, kívülről bevitt piruvát érdemben nem tud változtatni, kicsit segíteni sem.



De ha bántó ez ... -.- akkor lehet hinni abban, hogy a szájtek termék az segíti a zsírégetést, ne miattam legyen valakinek rossz napja. Bár akinek előre eldöntött álláspontja van, az miért kérdez?

2015. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Találtam neked egy olyan véleményt.. ami más mint az enyém, én nem tudok teljesen egyetérteni vele de neked tetszeni fog.


Nyilván a karnitin pozitív hatásában nem hiszek, a normál étrendi részében viszont igen (ez egy ketogénes szemléletű írás a zsírégetés (saját zsír felhasználás) felpörgetéséhez)


"Ha saját zsírt akarsz bontani akkor kell némi támogatás (l-carnitine esetleg, q10, msm, almaecet, króm stb). Bevitt zsiradék nem is szükséges (csak ami muszájból megy a kajával), csak a bontást kell támogatni. Ilyen esetben 50 g minőségi ch javasolt (fele zöldség magyarul) és nők esetén szintén 50 g fehérje (frissen sült, kis hőkezeléssel) vagy minőségi fehérje por. Nagyon alacsony az összkalória, de az idegrendszered bírni fogja az 50 g ch miatt (ha nem akkor növelheted). Jó ha nézeted a vérképedet és van orvosi felügyelet közben, de ez a táplálkozás zsírolvasztó kortizol növelés nélkül. Multit szedj azért."


Én azt mondom, mindenkinek szintetizál a teste karnitint az acil koenzimA transzferjéhez, nem hallottam még olyan betegségről vagy jelenségről, hogy karnitinhiány.. illetve aki nem szed koleszterinszintcsökkentő mérgeket annak a q10 koenzim szintje is rendben kellene legyen. Amíg nincs krómhiány, addig annak a pótlása is kédőjeles-fölösleges az én logikám szerint. Almaecet hatása az én álláspontom szerint ott kimerül, hogy van benne némi ásványi anyag, némi vitamin mint fermentált élelmiszer, és mint étkezési sav csökkenti az étkezésekre adott inzulinválaszt.. de amúgy.. hát ezeket meg lehet próbálni, nyilván nem az én hitemből-tapasztalatomból kell kiindulnia mindenkinek :)

2015. márc. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!