Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mekkora adagokat, mennyiséget...

Mekkora adagokat, mennyiséget lehet enni az Update tésztákból, kenyérből?

Figyelt kérdés
A tészta 250grammos, hány étkezésre osszam el? Kenyérből mennyit szabad enni mondjuk reggelire ha a fogyás a célom?
2016. aug. 24. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A napi tápanyag-és kalóriabevitel számít. Ez minden embernek más. Így a válasz a kérdésedre,a rosseb se tudja.
2016. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Az az igazság, hogy úgy hirdetik ezeket a termékeket, hogy "akármennyit" ehetsz belőlük, ugyanis ezek olyan termékek, hogy nem hízlalhatnak. Tehát egyél annyit, amennyi jól esik.


Egyébként erre neked Norbi és Réka tudna a legjobb választ adni.

Réka napi szinten jelentkezik élőben a Facebook-on, kérdezz rá ott, de akár privát üzenetet is írhatsz neki, ugyanúgy Norbinak is.

Nagyon kedves és segítőkész emberek, hidd el, tőlük igazán jó választ kaphatsz a kérdéseidre.

2016. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged!
2016. aug. 26. 12:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt ismered?

Szerintem diétánál, fogyókúránál egy áldás!


[link]

2016. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a 250g-os tésztának a felét főztem ki, aminek a felét tudtam megenni 1 étkezésre mert annyira laktató. Így két napra osztottam be a 125 g-ot. Egy nap max 1 tésztás étel, és 1 hónapban max 4x eszem tésztát. Kenyérből reggelire sztem 2 szelet bőven elég. Én abonettből szoktam kettőt ami annyira nem laktató.
2016. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez már nagy segítség nekem.
2016. aug. 28. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!