Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Éjszaka még ciciztetem a...

Éjszaka még ciciztetem a kisfiam,meg amúgy is közöttünk alszik el.Mikor szeretném vissza tenni a kiságyba ordít. .Sokan mondták ne vegyem ki fektessem vissza akár 5ször is majd megszokja.Annyira sír.Tényleg ezt kell csinálnom,h.ne vegyem ki?

Figyelt kérdés

Van ötletetek,h.mit csináljak ha éjszaka felkel ne kelljen kivennem?

1éves múlott és nem is igazán kell a cici neki mert párat cuppog már alszik is..Párom sem alszik mikor hallja,h.sír meg szerintem a szomszéd sem 🤣Lesz ez jobb????Köszi


2021. ápr. 8. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nálam ez vált be: kiságyat kidobtam a pecsába (na jó, szépen szétszereltem és elraktam☺️), egyelőre egy nagy matrac van a földön a szobájában. Ott alszik el, én meg csak felkelek és kimegyek, egyszer kel szopizni egész éjjel. Amíg kiságy volt, sokkal többször kelt. Most várom a leesésgátlós ágyát, 1 hét és ittvan, utána abban fog aludni :) tehát, mellettem alszik el, és én megyek ki.
2021. ápr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Nem éhség/szomjúság miatt ébred fel a kisfiad valószínűleg, hanem mert hiányzol neki, ezen meg vagy valami átmeneti tárggyal (szundikendő, plüss, rongyi, akármi) tudsz változtatni, vagy elengeded a kérdést, és együtt alszotok.

Idővel lesz ez jobb, ne aggódj :) Megérik majd rá, hogy külön aludjon, egész éjszakán át. Vannak babák, akiknek előbb, másoknak később jön el ez az idő. Kitartást! :)

u.i.: én az együttalvás módszerével élek, a fenének sincs ereje már több, mint egy éve folyton kiugrálni az ágyból, csak hogy őkelmét megnyugtassam... Babaöböl, oszt' csókolom, amíg próbálkoztam a kisággyal, éjszaka átlagosan 7-8x ébredt szopizni, így meg max 1-2x van ilyen.

2021. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mennyi idős a fiad.
2021. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 evesen ez teljesen normalis. Ha amugy hol alszotok, nincs tovabbi teendo egyelore. En az elso elalvas utan, amikor melyen alszik be szoktam tenni a kisagyba, elso ebredeskor meg magam melle veszem, es ott is marad onnantol. Igy az eselyet megadom a kulonalvasnak, de az igenyeire is reagalok.
2021. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás és következetesség. Pár nap alatt megszokja. Picit megnyugtattam a kezemben, de még ébren volt és betettem az ágyába. Akkor persze egyből felpattant, hogy vegyem ki, de leültem az ágya mellé a földre, kivettem két rácsot így be is tudtam hajolni, és mellé feküdtem átöleltem, és megvártam míg elalszik. Ez először volt fél óra, de aztán egyre rövidebb időbe telt minden altatásnál. Pár nap után ő kérte, hogy tegyem be az ágyba, mikor elkezdtem altatni. Azóta is, ha elkezdem altatni, egyből mutat az ágyára, most már ha akarnám se tudnám elringatni. Beteszem, aztán fogom a kezét, amíg elalszik. 15 hós a lányom amúgy, 1 hónapja kezdtük el ezt, mert jön a kistesó, úgyhogy szeretném ha mostmár megtanulna egyedül aludni. Jobban is alszik azóta éjjel, előtte, amíg a kezemben vagy mellettem aludt el, és úgy tettem az ágyába, hogy már aludt többször ébredt éjjel. Most reggel 6ig alszik, mint a bunda a szobájában, 6kor eszik egyet, és 7ig még visszaalszik. Persze soha nem hagytam egyedül ott sírni, de nem vettem ki akkor sem, ha sírt, hanem megnyugtattam, de az ágyában.
2021. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi letettünk egy matracot az ágy mellé. Ha kinyúlt a rácson, érezte hogy valamelyikünk ott van. Pár hét alatt megszokta hogy nem vesszük ki és aludt mint a bunda.
2021. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Mivel nálunk kizárólag cicin alszik el és vissza is, apa így kiesett ugye.

Ha a karosszékben altatnám és onnan tenném be az ágyába, azonnal!!!!!!! felébredne, ezért azt találtam ki, hogy a kiságy kivehető rácsaiból kettőt kiveszek, majd félig behajolva cicire teszem, s mikor elalszik és elengedi a cicit, rácsokat halkan visszteszem a helyükre, én meg kiosonok. :) :) Csak egy tipp, hátha bejön, drukkolok!!

2021. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ötleteket adtatok! Köszönöm szépen Mindenkinek!!!🥰
2021. ápr. 8. 23:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!