Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Gyermekünk kapcsán alvásproblé...

Gyermekünk kapcsán alvásproblémák vannak, felvettük a kapcsolatot a SleepHero hölggyel. Írnátok személyes tapasztalatot, valóban hatásos a módszere?

Figyelt kérdés
Nem a módszert akarom fű alatt megtudni, az érdekelne, valóban hatásos e, illetve van e a módszerben akár kismértékben is sírni hagyás?

2022. jan. 28. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Most hallok róla először. Mi a probléma amúgy amit otthoni házibarkács módszerrel nem lehet már megoldani és szuperhősre van szükség?
2022. jan. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Általában, lehet lepontozni, bizonyos mennyiségű sírni hagyás van az ilyen "megtanítod aludni, csodás éjszakáid lesznek". Az alváshoz meg kell érniük idegrendszerileg is.

Egy ismerőssel megvásároltattak hálózsáktól, plüss cuccig mindent aztán az "itt nincs sírni hagyás-ból" az lett, hogy csak ne vegye ki, simogassa, énekeljen neki. Nyilván kivetett pénz volt, mert az anya az ösztöneire hallgatva inkább kivette a kiságyból és együtt aludtak, mert a kisbabájának a közelségre, a biztonságra volt szüksége. Eltelt azóta kb másfél év és megérett rá, most már csak egyszer ébred.

2022. jan. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Hát… többször is említi az átaludt éjszakákat…nem tudom, mennyi idős a gyereked, de az éjszakai ébredések normálisak. Bizonyos mértékig persze.

Én inkább Dénes Ivettet keresném fel. Ő abszolút ellenzi a sírni hagyást.

2022. jan. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
"megérett rá, most már csak egyszer ébred" akkor nem érett meg rá, 2-es
2022. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Megfogtad a lényeget, 4-es. 🤦 Már miért ne ért volna meg rá? Én is ébredek éjjel. Akkor én sem értem meg rá? Írtam, hogy vissza kell altatni az egy ébredéssel? 🤦🤦
2022. jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi lett végül a babával? Tudott segíteni a Sleep Hero? Volt sírás a módszerben?
2022. nov. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!