Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy csináljam az altatásokat?

Hogy csináljam az altatásokat?

Figyelt kérdés

Azt érzem hogy teljesen elvesztem már és egyedül vagyok az egésszel, raadásul totálisan bizonytalan vagyok mindenben.

A babám mindig is rosszul aludt, sokat kelt éjjel, nappal keveseket aludt, azt is csak velem az ágyunkban.

8 hósan átszoktattam a kiságyába, éjjelre, végig aludta az éjjeleket(már amikor) aztán gondoltam nappal is megpróbálom ezt h egyedül a kiságyban aludjon, de úgy minden cumi meg ilyesmik nékkül, hát először jól aludt másfél órát 2x de aztán tortent valami és csak 2-3x felorakat aludt, ami lattam h kevés neki. Majd jött a betegség betegség hátán nem kapott levegőt vizszintben, ígx szépen vissza szokott arra h rajtam alszik, na most 10 hós és éjjel is keresi h rajtam aludjon, de minimum mellettem és nappal is csak úgy alszik különben csak 20 perc ha nem rajtam van. Annyira bizonytalan vagyok mert tudom h kell neki az alvás, mert fáradékony baba, de kikeszulok h csak rajtam vagy velem alszik, mert tudom h nem ez a helyes… mi lesz fel ev mulva a bolcsibe? Nem tudom sehova vinni igy mert nem alszik normálisan, ugy mint a tobbi gyerek!! :( kikeszultem mar



2022. febr. 28. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem ordít vigasztalhatatlanul, akkor mindneképpen ragaszkodj a saját ágyban elalváshoz. Mert egyre nagyobb, és egyre jobban rögzülni fog benne a veled alvás. És minél idősebb, annál nehezebben fogod tudni erről leszoktatni. :(
2022. febr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Meglehet emelni a matrac fejvégét ha alá teszel valamit.
2022. febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valakik szerint meg ha lerakom és sír de felveszem megnyugtatni az már alvás tréning 🙄
2022. febr. 28. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert ideákba vannak beleszerelmesedve.


Ha beteszed az ágyába az alvó gyereket és megnyugtatod mikor felkel és sír, az nem alvástréning.

Az alvástréning az más. Ki mondta ezt neked? Fogadjunk ismerősvterhesen vagy gyerek nélkül, esetleg 1 pici gyerekkel.

2022. febr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!