Mi tevő legyek?

Figyelt kérdés

Egy szobában 3an alszunk. A Lányunk a kiságyban és mi a párommal a saját agyunkban. Nem nem opció a másik szoba a kicsinek ott van a 2 batyja.

Most nyáron veszünk házat de addig is meg örülök már.

Kislányunk 7 hónapos és éjszaka mindenre felkel hetek óta.

Én nyilván halálos csendben vagyok, lepegetek ha felkelek, atfordulok a másik oldalamra.

De párom hangosan köhög, hirtelen, gyorsan fordul meg, horkol is néha kicsit stb ilyenek. Milliószor kel a kislány az éjszaka ilyenek miatt.

Nyilván a párom sem cseszhetem le hiszen alszik, álmodik nem tudja mit csinál. Ti mit tennétek ebben a szituban?


2022. márc. 23. 05:04
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Miért nem aludhat egy szobában a bátyjával? Nem fér el?
2022. márc. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hú nálunk pont ugyanez van csak 2 nagyobb lány és egy 9 hónapos kisfiú aki velünk egy szobában alszik.

Hát megoldást még nem tudtam sajnos. Párom a párnába köhög, meg elkezdem piszkálni ha horkol, egyebet nem tudok :(

Nálunk is felkel mindenre, arra is ha mezítláb járok a padlón és nem zokniban🤦‍♀️

A másik szobába nem tehetem mivel iskolásak a lányok és óránként felkel éjjel, semmit nem tudnának aludni tőle..

Nehéz helyzet az biztos :(

2022. márc. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ugyanez 3as. Sulisok.

:(

2022. márc. 23. 06:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom a kérdés szempontjából mi a jelentősége, de ha számít akkor itt van.


[link]

2022. márc. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!