Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van aki a cumit csak altatàsho...

Van aki a cumit csak altatàshoz használta?

Figyelt kérdés
Tápszeres/szopis baba is érdekel
2022. ápr. 22. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi úgy használtuk. Az első pillanattól kezdve csak altatáshoz + ha már semmi nem segített a megnyugtatásában (nem volt éhes, szomjas,álmos,nem segített a ringatás).

Altatásnál mindig kivettük a szájából, amikor már mélyen aludt, nyugtatásnál pedig amikor megnyugodott. KB 1 évesen magától letette a cumit.

Nálunk ez eléggé simán ment, de vannak gyerekek akik jobban igénylik a cumizást.

2022. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. Mindkét gyerekemnél.
2022. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő csak alváshoz kap(ott) cumit. A fiamat akkor szoktattam le róla, amikor májusban felvették a bölcsibe, szóval biztos volt, hogy szeptembertől megy. Nem akartam oda is hurcolászni a cumit. Kb 2 napig kereste (de nem sírt, és simán aludt nélküle), 3. nap már ő mondta, hogy "elvitte a cica". A lányommal most tartunk ugyanitt, ha felveszik bölcsibe, tőle is "elveszem" még előtte.
2022. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak alváshoz és csak mert szívbeteg és nem mehetett fel a pulzusa. A 3 egészséges sosem kapott, meg is spóroltunk vele rengeteg sírást.
2022. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi pelenkazashoz hasznaljuk mert nélküle nem sír hanem konkretan visít mint akit ölnek 🤷‍♀️ illetve ritkán alváshoz mikor semmi más nem segít órák óta, egy, idő után elalszik és kikopi
2022. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Anyatejes volt az első két gyermekem. Csak alváshoz használtunk cumit. Így volt kényelmes. Nappal nem adtam nekik, nem is zavarta őket, hogy nincs. Alváshoz meg megszokták, így könnyen elaludtak, mert összekötötték a cumit az alvással. Most a harmadiknál még nem alakult ki a rendszer, két hónapos, majd meglátjuk, mi lesz. Ő is anyatejes.
2022. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak alváshoz és csak este. Nappal így - úgy megnyugodott, de este akartam aludni én is. Kb 8 hónaposan hagytuk el teljesen. Amúgy sem kérte mindig, csak kb minden 2. este
2022. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

mi igen, rosszul vagyok a cumizó 2 évesektől🙈


sajna a bölcsiben is mindenki kéri 2,5 -3 évesen, a lányom is szeretne emiatt nappal is cumizni, de sosem kapja meg

2022. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm 😊

Olyan bizonytalan vagyok,hogy adjak e neki

Nappal rendben van,de éjjel. Katasztrofális

Szó szerint folyamatosan a szájában van a mellem.

Az első gyerekemnél ez nem zavart

Tudtunk így aludni.

De most ez nem megy. Nem tudok aludni ,ha kihúzom a szájából azonnal ordít téli torokból. A fejem fájdalomcsillapító ellenére is úgy fáj. Kb 2 órát alszom egy éjszaka

2022. ápr. 23. 16:06
 10/12 anonim ***** válasza:

én is emiatt adtam


néha eljön az a pont...


kérdés elfogadja e... 2 bnőmnek is akkora cicis volt a fia hogy "kinevették" a cumit

2022. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!