Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek hogy ne 60 perc...

Mit tegyek hogy ne 60 perc alatt aludjon el minden este?

Figyelt kérdés
Szerintem nincsen túlfáradva, de azért fáradt is estére már. 13 hós, kb 3-4 hónapja tart ez… folyamatosan pörög, de altatás előtt meg már folyamat dörzsöli a szemét, ki érti ezt???? Mit tehetnék?

2022. jún. 12. 20:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát igen, abból én is arra gondolnék, hogy álmos. Fura, hogy aztán nem bír elaludni.
2022. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ma megpróbálom sokáig húzni, hátha tényleg nem álmos 🫠
2022. jún. 14. 16:55
 13/18 anonim ***** válasza:
Nálunk a 16 hósnak kicsit használt, hogy a fürdetést kitoltam 6-ról 7-re, van hogy ilyen jó időben 7-kor jövünk csak be este. Aztán fürdés 15-20 perc, ha még nem olyan éhes, aztán ezek után vacsora és olyan 8-fél9 körül altatás. Nekem meg azért volt muszáj kitolnom az esti alvást, mert képes volt reggel 5-6 között kukorékolni. Így mostanában ha szerencsém van elalszik 7-ig kb. Napközben 1,5-2 órát alszik általában. Nem nagy alvásigényű.
2022. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Jelentem, így sem alszik el a gyerek előbb 😀
2022. jún. 15. 23:04
 15/18 anonim ***** válasza:
14 - Ha új szokást akarsz kialakítani, folytasd következetesen. Egy nap nem nap.
2022. jún. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%

#15, szerintem az nem erre az esetre vonatkozik. Most simán fáradtabb a gyerek, gyorsabban kéne elaludjon. Szerintem ez nem olyasmi, amit meg kéne szoknia.


Szóval én simán arra következtetnék, hogy nem az volt a baj.

2022. jún. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Köszi, hogy helyzetet jelentettél! Érdemben nem tudok segíteni, mert az én lányom is álmos, mégis fel-le ugrál a kiságyban még utána is. Kíváncsi vagyok, hogy nektek mi válik be. : D

2022. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Az egyetlen dolog ami bevált eddig az a nagyi. Neki valahogy annyi idő alatt alszik el kb amíg kiállok a kocsival a kertből, de halál komolyan. Én pedig minden egyes nap 50-60 percet kkkkhmm cumizok azóta is, folyamatosan.😂
2022. jún. 17. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!