Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Éjszaka sokszor ébred a 8...

Éjszaka sokszor ébred a 8 hónaposom, mi lehet itt a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 8 hónapos fiam sose aludta át az éjszakát, nem is várom el tőle. Amikor kisebb volt kb 1-2 ébredt éjszaka szopizni, ahogy nő egyre többször ébred. Anyatej kevés van, hozzàtáplálunk 3 hónapos kora óta. Tejfehérje allergiás és a két fajta tápszer között amit ehet egyik sem kell neki. Attól tartok kevés neki a tej éjszaka és nem lakik jól így van hogy másfél-kétóránként fent van. Próbáltam simán vissza altatni, az lett a vége hogy 3 órán keresztül nem aludt és csak nyűglődött. Lassan én is kipurcanok olyan fáradt vagyok. Napközben is keveset alszik, ma pl csak egy alkalommal sikerült elaltatni és fél óra alvás után már fent volt.

Szóval lehetetlen tápszerrel megetetni, ha sikerül is akkor az kb 50 ml és kanállal kell etetni. Próbáltam tápszert ízesíteni ezzel azzal de sehogy se kell neki. Nem etethettem éjszaka kanàllal… borzasztó nehéz helyzetbe kerültünk és nem is tudom mit csináljak. Esetleg valami ötlet, tanács ?


2022. júl. 7. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

9.vagyok

Nem, eddig ezzel nem volt probléma. Egy időben talán az volt, hogy nappal kevesebbet szopizott, majd éjszaka akarta behozni a lemaradást. De nálunk most 90% a mozgásfejlődés miatt ébred sokszor. Amióta elkezdett forogni, ez van 🤦‍♀️ Most kúszni próbàl, éy ez nem hagyja nyugodni éjszaka sem.

2022. júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy szimplán rossz alvó.Az a legnagyobb szívás,mert azt max kinőni tudja csak..
2022. júl. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! A legújabb most az hogy nappal sem hajlandó egyedül aludni. Csak testközelben. Abban a pillanatban kipattan a szeme amikor a teste ágyat ér, mintha félne egyedül maradni vagy nem tudom. És így nem elég hogy éjszaka sokat van fent, nappal se piheni ki magát, illetve én se tudom megcsinálni az alapvető házimunkát mert feküdni kell mellette. Kicsit kivagyok, a fáradtság most kifogott rajtam 😢
2022. júl. 14. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!