Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Rosszul alvó gyermekek Anyukái...

Rosszul alvó gyermekek Anyukái! Hogy néz ki egy napotok/éjszakátok? Hányszor kel a gyermek? Mióta alszik rosszul?

Figyelt kérdés

Mennyi idős a kicsi? Mikkel probalkoztatotok a jobb alvás érdekében? Volt, ami javított, esetleg néha bevált?

Hogy érzitek magatokat napközben? Anyatejes vagy tápszeres a kicsi?



2022. júl. 11. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Szulesetol kezdve masfel eves koraig 2 orankent kelt ejjel. Anyatejes volt. Nappal sem aludt jol soha.Tuleltuk, egy ido utan megszokod.
2022. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első másfél évben éjszaka kb 10* kelt, aztán ez mára ritkult.2 és fél éves kortól nem alszik délután azóta nagy vonalakban átalussza az éjszakát.Nappal max 30-40 perceket aludt, korának megfelelő számban.Szarul éreztem magam, meg mosott xarnak.
2022. júl. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor velem aludt, ritkábban fordult elő, hogy sír. Mert érezte a támogatást, hogy nincs egyedül. Persze ha szükséglete van, ugyanúgy sír. Délutáni alvás is bevált. 2 éves, tápszeres, mert az anyja meghalt.
2022. júl. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2 és fél éves.Mindig is rossz alvó volt,ő szó szerint az a baba/gyerek a mai napig aki mellett még sokszor hangosan levegőt venni se lehet mert felkel.

2-3 óránként kel,valamikor egy órán keresztül szenved.Nem alszik,de nincs is fent.Fekszik,és nyávog.(persze ez lustaság leginkább,egyszerűbb kiabálni,forgolódni,rugdosódni,paplant piszkálni ameddig meg nem unom.ha hamar oda megyek legalább hamar vissza alszik néha..)

Inni,másik takaró,nem tud vissza aludni..

2022. júl. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 éves múlt, reggel 7-8 körül felkelünk, 12-kor alszik kB 1 néha másfél órát, de csak akkor ha mellette vagyok. Ha egyedül hagyom a szobában miután elaludt kB 20 perc után felébred, nagyon érzékeny erre, pedig sokszor próbálkoztam 😪 Utána este 20, fél 9 körül alszik el, és kB 3 óránként kel 😅 Csak cicin alszik el, és azon alszik vissza, de az összes étkezést kiváltottam már
2022. júl. 12. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 éves múlt, éjszaka minimum 1x kel, akkor kb fél-1 óra mire visszaalszik, akkor is úgy, ha mellette maradok. Reggel 5-6 között kel.
2022. júl. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Arányaiban nem rossz alvó, csak sokszor kel fel

4hónapos koráig max 1x ébredt éjjel, azt sem minden éjjel

4hónapos korában borult az egész... onnantól jobb éjjeleken 8-9× keltünk

Rosszabb éjszakákon inkább nem számoltam (spoiler: ebből volt több)

Nappali alvások is úgy néztek ki, hogy 10-15 percenként riadt, és csak cicivel aludt vissza (éjjel is csak azzal)

Most 1,5 éves, kb 1hónapja déli alvásnál elvettem a cicit, és a saját ágyában altatom el, így alszik egyhuzamban 2-3 órát

Szintén kb 1 hónapja éjjel már csak2-3× ébred, cicivel egyből visszaalszik

Íígy azért tűrhető már

Kiváncsi vagyok az éjjelt mikor fogja újra átaludni😅

2022. júl. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lassan 17 hós, kezdetektől rossz alvó éjjel, nappal jól alszik ebéd körül 1-2 órát. Anyatejes volt, de pár napja már nem adom épp leszoktatás van. Ezt megelőzte hetekkel már az, hogy éjjel már nem raktam rá egyáltalán, csak a du-i alváshoz és az esti elalváshoz kapta meg. Akkor úgy tűnt jobban fog aludni éjjel, kb egy hétig simán elaludt hajnali 5-ig, akkor mindig beraktam még magam mellé az ágyunkba és úgy pihiztünk még 6-7-ig. Nos már kb 5 napja káosz az esténk mert fogzik. Fáj neki nagyon és sokszor semmi nem használ. Van hogy éjjel megébred és képes egy órán keresztül vergődni az ágyunkban közöttünk. Sajnos lehetetlen most a helyére visszarakni, mert egyből érzékeli és már visít, pedig kezdetben altatás után egyből odakerül, de x időn belül felébred és sír. Szóval csak túlélünk most, amíg ki nem bújik az a maradék 7 fog. 😅
2022. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!