Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor lesz már legalább...

Mikor lesz már legalább kicsit jobb?

Figyelt kérdés

Én màr gondolni se merek olyanra hogy átaludja az éjszakát. 🥲 De legalább 2-3 órát úgy szeretnék egyben aludni. Nem hiszem el hogy ez neki így pihentető lenne. Én meg már hulla vagyok. Az elején még kicsit jobb volt, de most 2 hónapja teljesen elromlott. Van hogy 20 percenként ébred, de óránként biztosan. Aztán 3 körül fent van 1,5-2 órát.

10 hónapos. Mászik, ül, áll, oldalazva kapaszkodva lépked.

Eszik darabosat, és sokfélét. Iszsz. De tuti nem az éhség miatt ébred. Múlt hónapban 600 grammot hízott. Mondjuk nem csoda ha egész éjjel a szájában van a cici.


2022. júl. 28. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
10 hónaposan ennél már sokkal jobbnak kellene lenni. A leírás alapján azt hittem pár hetes. Kérdezd a gyerekdokit, vagy máshová vidd el, mert ez már inkább idegrendszeri gondnak tűnik.
2022. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szinte biztos hogy a napirend a ludas. Hányszor alszik, mennyit? Ha kétszer alszik, 2x1 óra bőven elég ilyenkor, sőt a jelek szerint lehet kész átállni egy alvásra.

Megfelelő időt ébren kell lennie alvások és lefekvés előtt, kb 3-3.5-4 órát.

2022. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!