Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2 hónapos babám sír ha letesze...

2 hónapos babám sír ha leteszem aludni?

Figyelt kérdés
Nem volt sosem sokat kezben csak addig mig eszik de amint leteszem a kisagyba vagy a mu ágyunkra vagy akarhova egybol kipattan a szeme.Mit csináljak hogy ne èbredjen fel amikor leteszem?Fog ez valaha javulni?

2022. júl. 29. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Legyen pedig sokat kézben. Szeretettel, érintéssel nem lehet elkényeztetni, elkapatni és még nem tudom milyen sületlenségeket szoktak mondani. Olvass utána a 3. Trimeszternek, rád van szüksége, a közelségedre. Mi rengeteget pihentünk együtt az ágyban, vagy volt kendőben. És persze, hogy fog. Kinél előbb, kinél később, de egyre kevésbé lesz rád szüksége. Most viszont te vagy neki a minden.
2022. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Aludjon a mellkasodon :)
2022. júl. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

próbáld meg lerakni hasra.

mellkasodon ne altasd mert veszèlyes.

2022. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Pedog éppen arra lenne szüksége, hogy rengeteg legyen kézben, ölben. Elég szomorú, hogy egy 2 hónapos baba, csak akkor van a karodban, ha enni kap. 4. Trimeszternek hívják ezt az időszakot, az első 3 hónapot. Hidd el ha ezen idő alatt sokat van testközelben könnyebben le fog válni rólad. Mindkét gyermekem az első hónapokban rajtam aludt napközben, és mivel kialakult az ősbizalom bennük, szépen alakult az alvásuk is. Hamar átalaudták az éjszakát és nappal is jókat aludtak, kiegyensúlyozottak voltak.
2022. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Jaj de bolond vagyok, 4. Trimeszter igen, nem tudom miért írtam 3-at. 🤦‍♀️ Este van nagyon :D
2022. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
4. nekem csak akkor voltak kézben h vittem valahova őket vagy ettek, mégis kialakult az “ősbizalom” és sosem volt probléma az alvással. plusz a szeparációs szorongás sem volt egy rémálom.
2022. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
6. Ez a ritkább és a legtöbb baba nem így van összerakva. Én személy szerint nem tudom, hogy lehet kisbabát nem szeretgetni, de ha nektek működött az szuper. Viszont a kérdezőnél láthatóan nem működik
2022. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
mert szerinted csak az állandó cipeléssel lehet szeretgetni?! max. a majmok gondolják így, de bocs én haladtam az evolúcióval 👍😂
2022. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
8. Nem értem, miért kell ilyen primitív módon válaszolnod, mondjuk így értem legalább, miért nem szeretgetted a gyereked. Egyáltalán nem bántottalak, lehet kicsit tanulnod kéne a majmoktól, rád férne. Istenem mennyi besavanyodott pics@ van itt :D
2022. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem tudom ki minősíti egyből a másikat és kezd el személyeskedni? ja az nem primitív? nézd meg a válaszod értékelését. mások szerint is annyit ér…
2022. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!