Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Fekves utan meg ezerszer...

Fekves utan meg ezerszer visszahiv a gyerek, meg egzpuszi, takarjam be, ott egy szunyog, rosszul all a parna stb. 7 eves. Ti visszamentek mindig, vagy mikor eleg ?

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 23:06
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Egesz eddig, 7 evig elaludt egyedul, ugy gondolom, hogy ezt mar direkt csinalja.

En is ottvagyok vele lefekves utan, de, hogy aztan meg 15 szor visszahiv, az mar kicsit sok. A nappali a mellette levo szoba, ott vagyok vele. Ajtaja tarva nyitva, az eloteren eg a villany pont a szobaja elott. Tehat hall is , me nincs is sotet.

Ezert nem ertem most mi jott ra.

2022. júl. 31. 16:48
 12/22 anonim ***** válasza:
47%
10-es. Én meg a tiéd nem lennék😃 2 mondatból le tudtad szűrni milyen lehet a gyerekeimnek. Biztos elfogadó támogató és nem előítéletes család vagytok😉 nagyon jó kis értékek ezek manapság!
2022. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
30%
Persze, hogy direkt csinálja, de nem azért, hogy téged bosszantson. Valami baja van, amit nem tud kifejezni. A te dolgod, hogy ezt megtaláld. Milyen negatív esemény történt mostanában? Betegség, veszekedés? Esetleg most megy iskolába?
2022. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
29%

Nem, mert jó esetben azért csinálja, mert tudja, hogy úgyis visszamész.


Nálunk az úgy ment hogy mese, énekeltünk, puszi, kis összebújás és alvás. Amikor sírt, vagy fájt valamilye, akkor nem hagytam ott, de ok nélkül nem ugráltathatott.


Hétévesen meg már rég! egyedül aludt. Ott annyi volt a kitétel, hogym iután kimegyünk, de még nem annyira álmos, foglalja el magát csendben.

2022. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

13-as, meg lennél lepve, hogy sok kisgyerek milyen manipulatív :D


Öcsém pontosan ugyanilyen volt. Semmi baja, egészséges, vidám, jótanuló kisfiú, de az esték pontosan így teltek, 1,5 órás huzavonával a semmin.


Érdekes, amikor én vigyáztam rá, vagy a nagyobbik tesóm, elég volt egy mese, egy puszi és aludt is mint a tej.

2022. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

13-as , nemtudom van e gyereked, de sanszos, hogy nincs :)


4 eves kora ota iskolas, ugyhogy ez lesz a 4. eve.

Egy 7 eves gyerek el tudja mondani, hogy baja van.

Beteg meg sosem volt.


Azota megoldodott, mondtam neki, hogy nem tudok mindig visszamenni, azota leallt ezer. Csak manipulacio es jatek volt a reszerol, ahogy sejtettem.

2022. aug. 5. 12:25
 17/22 A kérdező kommentje:
14-es koszi, igen szerintem tul engedekeny voltam, mondta neki, hogy nem ugraltathat, mert ez csak az volt.
2022. aug. 5. 12:26
 18/22 anonim ***** válasza:
40%
Sokszor még egy felnőtt se tudja elmondani, mi baja van, 16-os, csak azt érzi, hogy valami rossz! A szorongást, félelmet nem tudják megfogalmazni!
2022. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Igen, de egy anya azt latja, ha szorong.


Ez csak szimpla manipulacio, de egyebkent nem is ez volt a kerdes, tudtam, hogy csak jatszik, a kerdes az volt, hogy ti bementek-e.

2022. aug. 5. 12:30
 20/22 anonim ***** válasza:
12es azért előítéletből nálad sincs hiány látom :D
2022. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!