Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen volt visszamenni dolgozni?

Milyen volt visszamenni dolgozni?

Figyelt kérdés

Gyed, gyes utan?

Teljes v reszmunkaidot vallaltal?

8 v 12 oraba ?

Ejszakaztal is?

Hol volt addig a gyerkoc? Bolcsi, nagyszulo, parod vigyazott ra?

Hogyan viselted? Hianyzott napkozbe? Izgultal erte?



2020. okt. 11. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
2 évig voltam otthon, bölcsibe ment, én vissza 8 órába. Az első fél évben kb minden 2. héten beteg volt, olyankor vagy máskor mentem be dolgozni, és anyu vagy a férjem vigyázott rá, vagy otthon maradtam vele, ha tényleg nagyon beteg volt. Vegyes érzelmein voltak, jó volt újra dolgozni, de nagyon hiányzott a gyerek is. Aggódtam is picit, mert ő nem egy pörgős, hangos kislány, nem tudta megvédeni magát.
2020. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
3 év után. Először 8 órába mentem vissza. Délelőtt, délután műszakba. A párom is így dolgozott csak tükör műszakba. Szval sosem találkoztunk. Inkább a fiamat viselte meg jobban mint engem. Sokat sírt h anya nincs otthon.
2020. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Ugyan mi volt olyan haszontalan a válaszomban? De utálom ezt a kategóriát...
2020. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem en pontoztalak le. Vmilyen frusztralt no jart erre akinek nincs gyereke v munkahelye. Vagy egyik se:)
2020. okt. 11. 23:43
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
1,5 éves korában mentem vissza, de csak 23 órában, heti 3 napra. Ebben az időszakban bölcsiben volt. Bölcsi után az apjával vagy a nagyival volt. Nem éjszakáztam, fixen voltam egyszer egy fél napot és 2szer egész napot. Igen, hiányzott, de nagyon jó magánbölcsibe járt, hamar megszerette, nagyon szívesen járt oda. Kb olyan volt hogy reggel sírva kért, hogy ne menjek dolgozni, délután meg sírt hogy nem akar hazamenni. 2 évesen pedig kérte, hogy vigyem gyakrabban mert az xy-nal akar játszani... Egy kisfiú volt, aki bántotta őt egyszer, akkor nagyon kiakadtam, de mást is bántott ez a fiú, emiatt többet nem mehetett ebbe a bölcsibe. Lehet lepontozni, tudom hogy a bölcsi bűn.
2020. okt. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

2 éves volt a lányom, mikor visszamentem dolgozni 6 órában. A nagyszülők távol vannak, a bölcsiben nem volt hely, így apukával fordított műszakban dolgozunk. 2 óra átfedés van, amikor mindketten dolgozunk, olyankor bébiszitter vigyáz a lányomra. Nem olcsó, de ez az egyetlen járható út.

Mi nagyon gyorsan belerázódtunk, nekem nagyon hiányzott már a felnőtt társaság, a lánykám meg örül, hogy rajtunk kívül más is foglalkozik vele.

2021. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!