Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinél a nagyobb gyerek...

Akinél a nagyobb gyerek sokszor ébredő volt, a kistesó jobb alvó volt?

Figyelt kérdés
2022. aug. 4. 15:28
 1/9 anonim válasza:
100%
Nálunk én vagyok a kisebb. Tesóm sokat sírt, hasfájós, rossz alvó volt, én nyugodt baba voltam. Éjszaka nem is keltem fel enni, ha mégis, akkor baj volt
2022. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen


( hál Istennek)

2022. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre nem. Első gyerek 3,5 évesen aludta át az éjszakát, kisebb egyelőre 1,5, sokat ébred.
2022. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a fogzás és a mozgásfejlődés kevésbé viselte meg a kicsit az éjszakai alvásnál legalábbis, sokkal kevesebbet kelt 6-9 hónaposan, mint az első. Az első hónapokban ő is kelt annyiszor, mint a nagyobb.
2022. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Semmiféle összefüggés nincsen, szerencse kérdése.

Van, aki "kifog" két ugyanolyat, van ahol a nagyobb, van ahol a kisebb alszik jobban, vagy rosszabbul.

Reménykedni lehet, de átlagolni semmiképp. Nálunk pont így volt, de az semmit sem jelent Rád nézve. A nagy, igény szerint szoptatott, NT gyerekem iszonyat rossz alvó volt vagy 4 éves koráig, a kicsi, extrém koraszülött, hamar tápszeres ( még a PIC-en volt, mikor elapadt a tejem) pedig aludt mint a bunda, amint nem volt ukázba adva, hogy kelteni kell az etetések miatt. Ez azóta is kitart, ágyút lehet dörgetni mellette, este 8-tól reggel 7-ig tuti nem mozdul, tán egy földrengésre sem kelne fel.

2022. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk igen. Sőt! Három gyerekem van, az első volt a legrosszabb, a középső már sokkal jobb, a legkisebb meg álombaba volt, az első otthon töltött naptól kezdve átaludta az éjszakát napközben sem sírt, ha ébren volt akkor sem. Csak akkor jelzett, ha éhes volt. A bátyját (első gyerek) a mai napig nem tudtam kipihenni, pedig már elmúlt 30 éves (nem elírás, harminc!). :-D
2022. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jah 2. Vagyok


2,5 a kicsi és nem alussza át az éjjelt.. ez már nalam meg sem üti az ingerküszöböt.

A rosszalvó vagy rosszabb alvó 4 éves sem alussza át🤷🏻‍♀️


De a kicsi nem kelt éjjel csak 1 hónapot 6- alkalommal, míg a nagy igen vagy épp csak 2 h-t volt ébren mindezt üvöltve.


Persze amikor terhes lettem a kicsivel, mármint amikor eldöntöttük, hogy jöhet, akkor tökéletes alvása volt. Kelt 2-szer 5 percre ( szoptatás-ivás) de ezzel màr nem vorl bajom.


Nah aztán jőtt a feleteleves.

Újabb borulás..

2022. aug. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na erre én is kíváncsi vagyok. 20 hónapos a lányom, 2 hetes az öcsi. A nagy brutál szar alvó volt másfél évig, most pár hónapja kezdte átaludni az éjszakát, de sajna mióta a kicsit hazahoztuk megint kel sírva de ez várható is volt :/ naaaaagyon remélem hogy a kicsi nyugisabb lesz 🙏
2022. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2,5 éves unokám nem alszik otthon nappal, éjjelt szépen végig szunyókál. Érdekes, nálunk szívesen alszik dél körül is. Néha úgy kell felkelteni, nehogy túl aludja magát. Habár még nem tapasztaltuk, hogy éjjel ne tudna aludni ilyenkor.

Fél éves unokám is szépen, nyugalommal alszik éjjel, de nappal is.

Gyerekeink esetében, négyből egy volt hisztis az alvás miatt. (lány) De ha elaludt végre, akkor reggelig nem volt vele probléma. Ébredés tekintetében, a két, jelenleg kamasz csemete koránkelő és későn fekvő típus tanítási időben, még hétvégén is. De szünetben szívesen alszanak napközben is. 13 éves lányom ma pl. délben kelt fel. (de senkit nem zavar, ha ez nem rendszeres)

Jómagam művészként éjjeli bagoly típus vagyok. Akkor szeretek a legjobban dolgozni, alkotni. Sokszor hajnalban megyek az ágyba és déltájt kelek. Sőt állíthatom, én nem 24 órás periódusokban élek/élnék, inkább 36 órásban.

50F

2022. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!