Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocaklakóm lefelé rugdos....

Pocaklakóm lefelé rugdos. Sokszor érzem a méhszájon, a végbélben, a hugyhójagban nyilaló fájdalomként, hogy lefelé rug.21 hetes vagyok. Nagyon kellemetlen. Meddig tart még? Változtat testhelyzetet ha nagyobb lesz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pont a 21. hétben volt ez, a 23.-ban egyik napról a másikra elmúlt. Emlékszem, mondtam is a férjemnek, hogy teljesen máshogy mozog, tuti átfordult fejvégűbe. :) És tényleg, másnap uh-n bebizonyosodott. Utána a 30. héttől viszont visszatért az érzés, ekkor ugyanis már pusztán a súlya miatt nyilallgatott itt-ott.
2012. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem végig tartott. Az utolsó pár hét volt nagyon kellemetlen mert akkor már nagyokat rúgott és nagyon fájt a méhszájam amikor oda talált.
2012. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem az első babámmal egy élmény volt a terhesség és még a mikor rugdosott az is, de a második az nagyon fájdalmas, sokszor olyanokat rúg, hogy felugrom a székről és mikor nyújtózik, na hát az még nagyon fáj, főleg ha a köldökömnél, nem tudom, de nekem ez már régóta így van 34 hetes vagyok és nem változik, ja újabban a bordáimnál van, sokszor úgy érzem, mintha nem is egy lenne belőle, mert mindenütt ott van, már alig várom, hogy lássam ezt a kis örökmozgót, biztos mikor már meg lesz akkor is ilyen lesz...
2012. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!