Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hagynátok sírni csak azért,...

Hagynátok sírni csak azért, hogy megszokja a babakocsiba alvást?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos babám napközben csak úgy tud alkudni ha fogom. Akármilyen mélyen is akszik, ha leteszem felébred egyből. Eddig hordozóba aludt rajtam így könnyebb volt, de már nehéz hozzá (7 kg körül van) hátra pedig még nem tehetem így marad a kezem. Próbáltam rászoktatni h mikor látom rajta akkor beleteszem a babakocsiba de ahogy rájön h aludni kellene nekiáll keservesen sírni. Egyszerűen nem bírom (és nem is igazán akarom) hallgatni ezért mindig kiveszem és mire sikerül megnyugtatni utána el is alszik. Megkaptam h igenis hagyni kellene párszor h álomban sírja magát aztán megszokná, mert így csak magammal szúrok ki. De én erre akkor is képtelen vagyok
2022. okt. 20. 12:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De ha már hagynám h addig sírjon még elalszik, miért a babakocsiban tenném🤔

Ennyi erővel az ágyba is lehet rakni. Onnan nem eshet ki később sem, jobb a fekvőfelület stb

2022. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Szóval fontolóra veszed a sírnihagyást - ami köztudottan káros - csak mert valaki beleokoskodott az életetekbe?
2022. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Második: persze, nyilván az utolsó mondatom is ezt igazolja.. (irónia)
2022. okt. 20. 13:01
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én fiam is ilyen volt, én kivártam. Amint lehetett hátra rakni, ment hátra csatos hordozóba. Amint nem üvöltött testközelség híján, le is tettem máshova is, de ha sírt, én sose erőltettem semmit. Semmi baja nem lett, most 1 éves, már úgy kell futni utána, mert alig marad egy helyben és ügyesen alszik saját ágyban. Nem biztos, hogyha erőlteted a babakocsit és egyszer véletlenül bele is alszik, az azt jelenti, hogy megszokta és legközelebb már simán menni fog. Én ilyen pici babával nem izmoznék, hogy mindenképp aludj máshol, még nagyon erősen igényt tart rád. De kitartást, hamar elmúlik.
2022. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg batyukötéssel hátratenni?

Kislányom többnyire szerette a babakocsit, így altatast es bevásárlast egyszerre tudtam intezni. Viszonyt hogy bealudjon, tologatni kellett. Ha kiakadt, es 1-2 perc utan tologatasra se aludt vissza, k8vettem.

2022. okt. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
16%

3,5 hónapos és 7 kg???? 😦😦


Azért érdemes lenne ezt orvossal átbeszélni.

2022. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
De miért a babakocsiba? Rakd le oda, ahol éjszaka alszik, sötétíts el, aztán úgy hátha jobb lesz.
2022. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
Nekunk ezen az Adamohinta segitett, illetve a szoptatos fotel hordozassal kombinalva, leultem, es kilazitottam a kendot, aztan aludt tovabb rajtam. Idovel (1 eves kora utan) attertunk az agyon fekveshez.
2022. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
6os: közel 4 kilóval született, köszönöm teljesen egészséges 🙃
2022. okt. 20. 13:42
 10/24 anonim ***** válasza:
18%
Ezeket a sírnihagyós kérdéseket sose értettem. Egy baba egyfolytában sír, nem mindegy, hol? Én is kivettem, meg ide oda tettem, nyugtatgattam az elején. Egy darabig használt, aztán meg már mindenhol sirt, ha olyan kedve volt. Ha meg másmilyen kedve volt, akkor meg nem sírt sehol.
2022. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!