Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 8 hónapos anyatejes baba és...

8 hónapos anyatejes baba és még mindig nem tudom lerakni vízszintesbe, ha elaludt?

Figyelt kérdés

Adjatok tippeket kérlek, mi vált be nálatok. Szeretném végre esténként lerakni amikor már elaludt rajtam.


Ma például: 19:30 óta esti cici. 20:20- kor le akartam tenni mert aludt. Leér a kisagyba és felkel.


De ha felveszem megint alszik ringatasra/dúdoláara 1 percen belül! Ezt eljátszuk még vagy 4x kb fél óráig ringatom és 4 vagy ötödjére talán sikerül letenném aludni a kiságyba.


Tehát másfél-2 óra este legalább míg ke tudom tenni. 19:30-tol 21:30.


Ezzel a lerakással amúgy nappal is bajom van… vagy rajtam/mellettem alszik vagy babakocsiban. Esetleg..



máj. 1. 20:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Szóval ha valakinél bejött erre valami módszer ne tartsa magában. 😄
máj. 1. 20:49
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak az vált be, hogy megvártam amíg igazán mélyen elaludt. Ezt ki kellett tapasztalni, mikor van... Ha hamarabb próbálkoztam, biztosan felkelt, és indult elölről az egész. Nálunk az elalvás után még legalább 20-30 perc kellett, volt hogy 40 is, hogy le tudjam rakni. De ha kivártam, akkor legalább nem tartott órákig.
máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Az vált be, hogy együtt aludtunk.
máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

nálunk is volt hosszasan egy ilyen időszak, borzasztó volt, és akármennyit vártunk (ahogy az 1-es javasolja), MINDIG felriadt az ágyba téve. csak az lett a megoldás, hogy ébren betettem az ágyba, és addig simogattam, feküdtem mellette, fogtam a kezét stb, amit igényelt, amíg el nem aludt úgy. és jobban is aludt innentől (max 1 ébredés).

a nappali részhez nem nagyon tudok hozzászólni, csak babakocsiban aludt, egyéves koráig kb. 1800 km-t gyalogoltam vele :D

máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az vált be, hogy amikor altattam magamon, magunk közé raktam a puha babatakaróját és azzal együtt került be a kiságyba. (Az pont akkora volt, hogy a széleit be tudtam dugdosni, nem volt veszélyben miatta.) Szóval lényegében az én fiam arra ébredt, hogy megérezte a hőmérséklet változást. Később a plédet nem is kellett már magunk közé tenni, mert ismerte, szóval csak a kiságyban volt. Ez az én gyerekemnél bevált, de nem garancia sajnos, hogy nálatok is be fog.
máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a tippeket!

Próbálgatom melyik jön be itt majd végül. :)

máj. 1. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont emiatt végül együttalvás lett. Az istenért nem lehetett soha lerakni, max. ha cicin bealudt mellettem.


A második gyereket meg első perctől le lehetett rakni bezzeg :D

máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!