Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért romlott el az alvása?

Miért romlott el az alvása?

Figyelt kérdés
Kb 5-6 hónapos kora óta mindig egyre jobban aludt. Este fürdés után elég volt eldúdolni az altatóját, hogy ellazuljon, letettem a kiságyba, és hamarosan elaludt magától. Napközben is egyre gyakrabban lehetett így letenni, és szépen magától elaludt ha fáradt volt. Éjszaka is csak egyszer kelt, de olyan is volt hogy 8 órát aludt egyszerre. Mostanában 8,5 hónapos, és egyre nehezebb. Már nem csak hogy nem alszik magától, altatni is alig lehet, tegnap este pl 1,5 óra üvöltés után már elvittem autózni, mert nem bírtam tovább, és még ott is több mint fél óra volt, mire sikerült. Ráadásul éjszaka is újra 2-3 óránként kel. Én meg így kezdek kimerülni és egyszerűen nem tudom mit csinálok rosszul, hiszen semmit nem változtattunk a rutinján.
2022. okt. 26. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
2022. okt. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Mindegyikünkkel megkésett. Anyaság egyik nehézsége a kimerültség a nem alvás tól. Kitartás, lesz jobb
2022. okt. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Kitartást! Mozgásfejlődés, fogzás, szeparációs szorongás, idegrendszeri érés, annyira sok dolog okozhatja. Túl kell élnünk. Mi is ebben vagyunk.
2022. okt. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Kitartás, tényleg az altatás a legnagyobb mumus😴


Egyébként hányszor alszik napközben?

2022. okt. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!