Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Normális egy újszülöttnék,...

Normális egy újszülöttnék, hogy keveset alszik?

Figyelt kérdés

1 hetes, kezdetben sárgasága volt, akkor aluszékony volt, most már csak icipicit az. Viszont tegnap és ma is azt csinálja, hogy mondjuk szopizik, bealszik (akár magamon hagyom elaludni, vagy ha lerakom is ugyanez), pár perc után, legjobb esetben is fél óra után felkel. Vagy ha alszik is, olyan mintha rosszat álmodta, nyugtalan és kipattan a szeme. Nem mindig sír, van hogy órákig nézelődik, de van higy csak feszeng ide-oda.

Nem tudom ilyenkor mi baja


2022. dec. 1. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Néhány tipp! Esetleg próbáld ki! [link]
2022. dec. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor feszeng akkor valószínűleg bélgázok bántják. Evés után a böfizés sikerül?

Ha csak nézelődik akkor hagyd kibontakozni, ő így fedezi fel a környezetét.

2022. dec. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! Büfiztetés mindig van, de nem minden esetben büfizik sajnos
2022. dec. 1. 08:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg kicsit másként és más pózokban is büfiztetni. Minden egyes baba más, rá kell jönni, nála mi válik be. (#1)
2022. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én bármit csinálhattam az enyémmel, akkor sem aludt többet. Az alvás azóta sem a kedvence, már másfél éves.
2022. dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!