Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miben aludjon a 14 hónapos...

Miben aludjon a 14 hónapos napközben?

Figyelt kérdés

A gyerekszoba, a bébiőr szerint 24-25fokos napközben.

Miben aludjon ebéd után a 14hónapos?

Este 23 körül van, reggelre 21re hűl, mert éjszaka nem fűtünk,akkor csak egy vastagabb kezeslábas pizsiben alszik, minden rendben.

De napközben melege lehet 24 fokban egy hosszú ujjú body és vékony naciban? Vagy fázik? Állítólag a napközbeni alvaskor jobban fázunk.

Sokszor nyöszörög,de éjszaka semmi.

Azert nem tudom megállapítani, mert én még 25fokban is pulcsiban fázom 😶😅

Mi nekik a napközben az ideális hőmérséklet és ruha az alváshoz



#14 hónapos #Ebéd utáni alvás
2022. dec. 10. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
24-25 fokban elég egy hosszú ujjú és egy naci plusz egy kis takaró. Úgyis lerúgja. Ha fázik, ha melege van akkor fel fog kelni. Itt olyan sokan írják, hogy megsül a gyerek meg megfőzöd. Én magamból indulok ki, hogy nekem is jól esik ha van rajtam valami ami fedi a bőrömet alváskor.
2022. dec. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

14 hónapos a lányom.

Nálunk 22 fok van a lakásban alapból, délután 5től este 9ig 24.


Nappal egy hosszú body/rövidbody és hosszúújjú póló leggingsel/melegítőnadrággal.

1x alszik nappal 1 órát. Nem öltöztetem át, szóval abban alszik ami rajta van. Be se takarom.


Este pizsire ugyan ezt kapja. Hosszu body+leggings. Este sincs betakarva.

2022. dec. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk 21-22 fok van és nappal hosszú ujjú bodyban van és vékony hosszú nadrágban meg zokniban. Ebben is alszik. Én kis plédet még ráteszek de 10 perc múlva már takarózik is ki. Ebből kiindulva szerintem biztosan nem fázik a tiéd sem.
2022. dec. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
24-25 fok rengeteg, borzaszto egeszsegtelen. Semmi immunrendszere nem lesz. Alvashoz 18-19 fok, napkozben max. 21 fok, ami egeszseges.
2022. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
21 fok van most a lakásunkban, a gyerek abban aludt, amiben előtte játszott: póló, vékony melegítő, zokni. Idősebb, mint 14 hónapos, de akkor se volt egy réteggel se több rajta. Második gyerek, első se fagyos. Éjszaka lemegy 19-20-ra, de akkor is inkább a paplan felett alszanak vékony pizsiben.
2022. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én abban altatom, amiben amúgy is van. Ébren többet mozog, de a hideg padlón van. Ha az ágyában alszik, akkor ott eleve melegebb van, mint a padlón, plusz be is takarom. Változó, hogy lerúgja-e magáról.
2022. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Számomra minden válasz hasznos volt, úgy gondolom, melege van, azért alszik nyugtalanul.

Kicsit hűvösebb szobában altatom, ugyanígy öltözve, pár nap múlva jelzem a tapasztalatokat, hátha másnak is segítség lesz.

2022. dec. 10. 19:06
 8/11 anonim ***** válasza:

És én miért lettem lepontozva?! 🤣🤣🤣


2#

2022. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%

Attól, hogy lerúgja a takarót, még nem azt jelenti, hogy nem fázik. Minden gyerek lerúgja a takarót, mert nem tudja mire van, és utána nem tud visszatakarózni. Sok esze van annak, aki ezt hiszi.


Nappal rövid body, hosszú ujjú póló, András, zokni

Ha alszik,betakarom, 21-22 fok nappal és éjjel is.

Éjjel hosszú ujjú body, hálózsák, vékony takaró.

2022. dec. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
14 hónapos már bőven tudja, hogy mire jó a takaró.
2022. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!