Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktassam vissza a...

Hogyan szoktassam vissza a kiságyba a 14 hónapos fiamat? Egyik napról a másikra nem akar aludni a kiságyában csak mellettem. (Se napközben, se éjszaka nem alszik a kiságyban) Eddig jól aludt benne…

Figyelt kérdés

2022. dec. 13. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Adj neki időt, ez teljesen normális.
2022. dec. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Én vettem xxl-es babafészket mert mindig keresett valamit amit megfoghat mikor letettem aludni,úgy látszik szűk helyen szeret aludni. Olyat vettem ami 3 éves korig is jó akár. Azóta jobban alszik.
2022. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Leesésgátlós ágyat próbáld meg, az nagyfiús


Vagy új, kedvenc figurás ágynemű a mostaniba

2022. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Fészekben alszik csecsemőkora óta, 9-10 hónapos lett és vettem neki egy XXL-eset.


Az új ágyra gondoltam már én is, hisz szépen le tud már mászni is és fel is tud menni.


De ez az állapot már megőrjít, se én, se az apa nem tudunk aludni tőle. Keresztbe fekszik és rugdos minket.

2022. dec. 14. 08:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!