Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan rögzítjük a babaöblöt...

Hogyan rögzítjük a babaöblöt az ágyunkhoz?

Figyelt kérdés
Boxpring franciaágyunk van, nincsen kerete. Ilyenkor hogyan tudjuk megoldani a rögzítést?

2023. jan. 17. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Én a mi ágyunkat úgy áthelyeztem, hogy a babaöböl a fal és a nagyágy közé legyen szorítva. Amúgy fogalmam sincs. Amíg pici volt a csemete, addig tettem egy babafészket az öbölbe, az elég volt addig bent tartani a babát, amíg el nem kezdett forogni.
2023. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az nem megoldható, mert egyik okdalt radiátor, másik oldalt ajtó. És nagyon nagy az ágy, a szoba közepén van. Van egy ügyes ezermester férjem, azt mondta meg tudjuk oldani kreatívan,de azért gondoltam megkérdezlek titeket, hátha más ütközött ilyesmibe. Első baba és még sosem volt öblünk,nem tudjuk hogyan működik a rögzítés.
2023. jan. 17. 21:53
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Mi nem rögzítettük, neki volt tolva az agyunknak, sőt el is hagytunk egy minimális helyet, hogy a légzésfigyelő a mi legzesunket ne erzekelje, csak a babáét és úgy volt. Amíg nem állt fel, addig abban aludt, sosem volt gond. Amikor forog már, akkor fel lehet hajtani az oldalát,de nálunk az sem volt és gurult át hozzánk soha :)
2023. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor lehet tényleg nem is annyira szükséges ez a rögzítés. 🙆 Csak nyugodtabb lettem volna.
2023. jan. 17. 22:04
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Nem.fogod fellökni.

Úhy kialakul az anyaság hogy minden rezzenésre is éber leszel nem dofod ellökni.

Egyébként van hozzá ilyen heveder nem?az esetleg az ágyneműtartóba becsukni van oda rögzíteni?

2023. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem fellökni fogod, hanem szétcsúszik és bepottyan közé. :) Legalább beszorítani kellene.
2023. jan. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A miénknek fékezhetôek a lábai. Így nem tolható el ha le van nyomva. A tiéteken nincs?
2023. jan. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért annak jobb esetben van olyan súlya, hogy nem csúszik csak úgy szét, egy 2-3 hónapos baba biztos nem tolja el
2023. jan. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még nem vettük meg, azért is kérdezem hogy hogyan lehet megoldani.
2023. jan. 18. 10:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi nem szereltük rá a kerekeket, így nem mozdult el. Amikor még már forgott, mászott a pici, kiságyba a került.
2023. jan. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!