Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 16 hónapos fiam egész nap...

16 hónapos fiam egész nap jön, megy, mégis mikor altatni szeretném rángatja ki magát a kezemből. Tiltakozik az alvás ellen, pedig tényleg fáradt. Ismerős helyzet? Ha leteszem ágyba felül, stb, sajnos kezembe szokott elaludni.

Figyelt kérdés
2023. jan. 24. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
53%

Én háti hordozóban altatok ilyen esetben, mikor azért nem tud elaludni, mert csak megy-megy-megy. Vagy babakocsiban tologatva. Amúgy meg ölben alszik el (cicin, vagy a cicit elengedi és odabújik a nyakamhoz).


(Engem nem zavar, nem hiszek benne, hogy ehhez hozzászokna, szerintem ki fogja nőni, vagy ha nem, akkor is szerintem megéri a leszoktatás nehézsége azt a könnyebbséget, amit újszülött kora óta élvezünk a cicin altatással.)

2023. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!