Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy altatod 2 èves gyereked?

Hogy altatod 2 èves gyereked?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kisfiam 2 èves ès csak ölbe hajlandó elaludni,ha sètálok vele ami nèha 1órán keresztül is eltart ès már annyira fáj a karom,derekam😭

Tanácsot kèrek,hogy altassam el? Már mindent kipróbáltam ès sehogysem alszik el sajnos,nèha mèg ölbe sem


2023. jan. 27. 14:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sehogy 🤷‍♀️ mindhárom ilyen korban közöttünk aludt. 😁
2023. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Két perc szopi után elaludt az ölemben, és beraktam az ágyba. 2,5 évesen elutasította a szopit, meseolvasás után ivott pár korty vizet, bement az ágyba, betakartam, és pár perc múlva aludt. Eszemben sem sem volt ringatni, meg járkálni vele.
2023. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az én 2 évesem babakocsiban alszik el. Belerakom, tologatom, énekelek neki és szépen elalszik. Akkor szoktattam rá erre, mikor tavasszal-nyáron terhes voltam a kistesóval és nehéz volt ölbe. Miután a picit is elaltatom és lerakom, kiveszem a kocsiból, gyors pelenkacsere, ha kell és rakom az ágyba. Sokszor meg se ébred, de ha igen, akkor ahogy betakarom az ágyban, már alszik is tovább. Mostanában már néha előfordult, hogy nem a kocsiban, hanem mellettem fekve a kanapén aludt el, miközben a tesót szoptattam.
2023. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Bocs az offért. Attól kérdeznék, aki úgy altat, hogy a gyerkőc mellé fekszik! Milyen gyerekágyatok van, hogy elbír titeket is? A kislányom még a babaágyban alszik, 70x140-es leesésgátlósra alakítva. Úgy néz ki az altatás, hogy mellette fekszem egy matracon, olvasunk, majd átmászik hozzám, összebújunk és alszik. Ha elaludt, akkor visszateszem az ágyába, én meg megyek a helyemre. Mivel lassan úgyis kell neki ágyat venni, olyasmiben gondolkozom, ahol eleve össze tudunk bújni, ezért érdekelne, hogy kinek milyen van.
2023. jan. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14es. Sima ifjúsági ágy leesésgátlóval, 90x160 cmes. Konkrétan kényelmesebb az ő ágya, mint a miénk :D
2023. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!