Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4 honapos alvási regresszió?

4 honapos alvási regresszió?

Figyelt kérdés
2 hete múlt 4 honapos a babam, eddig viszonylag jól aludt ejjel, viszont az utóbbi jopar napban folyamatosan folebred és sir a cumiert, van hogy 2 percenként adom neki vissza, de pl múlt ejjel vagy 50x jártam át hozzá, fölemeli a fejét, dorzsolgeti az arcát szemét. Fogzik is mar kint van az egyik alsó foga elől. Ez most a fogzas miatt lenne vagy elert minket az alvási regresszió? Vagy mindkettő egyszerre? Nappal is rosszul alszik többször 30 perceket mar nagyon rég ota, egesz nap nyugos faradt ez kihat a minden napjainkra. Együtt alvas nem opció, hordozni képtelenség, babakocsit utalja. Inyet kenegetem. Van valakinek ötlete vagy jó tanácsa?
2023. febr. 3. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Maratoni szoptatás (a felsoroltakon kívül ez vált be nekünk).

Egyébként kitartás el fog múlni, nekünk kb. 2 hét volt.

2023. febr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos tapszeres ☹️
2023. febr. 3. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekunk is elkezdodott 4 honaposan a nem alvas...2 hetes koratol vegigaludta az ejszakat,4 honaposan egyik naprol a masikra elromlott az alvása...mostanaig tart,10 honapos lesz...6 foga van,valoszinuleg most jon a 7.

Egy ket ejszakanak van amikor csak 2× ebred meg,a tobbi ejjel szornyu,5× 6× is fel van

Mi egyutt alszunk,igy valamivel konnyebb nem kell zombi modjara maszkalnom.

2023. febr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is 4 hónaposan lett rosszabb az amúgy sem túl jó alvása 😄 foga meg nincsen viszont az első rosszabb éjszaka után “indult el” (tolat) szerintem nálunk ez okozta hogy el tud jutni A-ból B-be. Azóta is rosszul alszik forog egész este amire felébred 😌 most 5 hónapos szerintem egy jó darabig így is marad :/
2023. febr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nekem mondjuk nem fáradt napkozben szerencsére
2023. febr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nálunk egesz nap faradt és nyugos. Már nemtudok mit kitalalni.
2023. febr. 5. 14:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!