Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem alszik egész nap a baba?

Nem alszik egész nap a baba?

Figyelt kérdés
1 hónapos kicsi nem alszik egész nap. Szó szerint. Éjjel is csak rajtam :( ahogy vízszintbe teszem, elkezd sírni. Vagy ahogy egyedül marad :( próbáltam fehérzajt, altató dallamokat, ringatni, simizni, pólya, kevesebb takaró, kisàgyat leszűkítettem, megemeltük a fejét stb, szóval tényleg sok mindent és egyszerűen ahogy leteszem sír. Már nagyon kimerültek vagyunk, ő is rettentő álmos, de sehogy sem tudom alvásra bírni, kivéve ha magamra teszem. Kb 4 hete van így :( van még valami tippetek? Nem hiszem, hogy túl jó neki, hogy napi 5-6 órát alszik
2023. febr. 5. 00:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fáj a pocija. Espumisan és baby gaia segíthet. Nálunk rajtam aludt el hordozóban zenére ringatva(heavy metál XD) utána simán letudtam tenni.
2023. febr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Evéssel, kakilással, böfivel hogy álltok?

Ha rajtad fekszik akkor tud aludni hosszabban?

2023. febr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hordozást próbáltad? Nálunk az vált be, abban nagyon jókat aludt rajtam, és ha hasfajos, azon is sokat segít. Nem baj ha eleinte csak rajtad alszik, persze neked nyilván nehezebb, de most el kell engedni minden mást az első hónapokban. Nem fog hozzaszokni, majd megerik a külön alvásra is. Próbálj az igényeihez alkalmazkodni
2023. febr. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha hason jo neki fáj a hasa nem?huzza fel a lábát,?pukizik rendesen?espumisan és szélcső ami nekünk bevált
2023. febr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez volt, szerintem csak igényli a közelséget. Mondjuk nálunk hasfájás is lett. Én nem találtam megoldást, sokat javult magától. De még mindig nem tudom vízszintben altatni, kendőzésre álltam rá.
2023. febr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor aludjon rajtad, ez ilyen most. Hordozast is kiprobalhatod.
2023. febr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ez 10 hónapig ment (pedig gondolhatjátok, hogy mennyi mindennel próbálkoztam). Vagy rajtam aludt, vagy sehogy- akkor viszont csak üvöltött, inkább a rajtam alvást választottam. 10 hónapos kora után már nem kelt fel, ha letettem, most meg már csak a kezemet fogja elalváskor. El kell fogadni, hogy vannak ilyen babák. Olvass utána a 4. trimeszternek, szerintem a legtöbb baba utána azért leválik az anyjáról, csak nálunk ment extrém nehezen.
2023. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbáltad hason altatni? A fiam háton meg oldalt fekve folyamatosan felébredt, amint hason kezdtem altatni, tök jókat aludt.
2023. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most napközben 3* leraktam aludni, hasra és basszus majdhogynem úgy kellett enni felkelteni :) pedig eddig utálta
2023. febr. 7. 02:42
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 vagyok. De jó, örülök neki. Nálunk a mai napig imád hason aludni, most lesz 9 hónapos. De az apja is úgy alszik. :D
2023. febr. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!