Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Adott egy 5 hónapos baba. Aki...

Adott egy 5 hónapos baba. Aki ejszaka többszörkel. Csak hason akszik.Nem szeretem háton lenni. Segített valakinek dévény torna az alvásban?Lehet hogy olyan izma van le tapadva ami miatt nem tud jól aludni ??

Figyelt kérdés

2023. márc. 29. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy 5 hónapos baba éjszaka többször is felébred, az teljesen természetes. Emiatt hülyeség Dévény-tornára vinni.
2023. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet hogy olyan izma van le tapadva ami miatt nem tud jól aludni ??"

Nem, alvóizom nincs.


Persze, hogy jobb szeret hason - mélyebben tud aludni, ébrenlétkor pedig többet lát a világból.


Hát igen, az 5 hónaposokkal megesik, hogy éjszaka többször kelnek.

Ha vigasztal, a fiam 10 hós, és ő is többször kel. Jófajta kávét kell otthon tartani. :D

2023. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 1-essel. Az én kislányom 3 hetes óta hason alszik (tudom tudom). Most 10 hónapos. Már rég megtud fordulni, mégis... Neki így kényelmes, ennyi. És a mai napig van hogy többször kel, mégis. :)
2023. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egyszerre minden szart futni dokihoz.
2023. márc. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly kerdes ? Tenyleg ennyit tudsz a babakrol ?
2023. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
18 hónapos a babám, mindig hason aludt úgy szeret, jártunk devenysehez de nem emiatt. Meg mindig 1-1000x Èbred . Ez ilyen. A felnőttek is ébrednek éjszaka de nem szert mert le van tapadva bármi izmok. Kitartást. 😆
2023. márc. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!