Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Az gond ha rajtam soha nem...

Az gond ha rajtam soha nem alszik a kisbabám?Valahogy nem alakult így ki,hogy a mellkasomon aludjon, magától alszik el szépen nappal is és este is a kiságyban.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 4. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gond, tedd össze a két kezed és adj hálát az égieknek érte! :-)
2023. ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond.
2023. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most találtam egy posztot,ahol rengeteg anyuka írt, hogy így alszik sokat a babája,és hogy milyen jó hallgatni a szuszogasukat stb.Olyan lelkifurdalasom volt,hogy szegény babám ebből az együtt töltött állapotból kimarad, és hogy nem sérül-e a kötődese?Az első hetekben kellett babusgatni sokat alvásnal,de utána ha letettuk az ágyba kis nézelődés után szépen elaludt,és azóta is.
2023. ápr. 4. 23:14
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Én ugyan emiatt aggódok, mert nem szoptatom.:/
2023. ápr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Én se tudom szoptatni de szinte mindig a mellkasomon alszik el, ha nem, akkor az ölemben.

Próbáld hasra fordítani a feje a mellkasodon legyen és simizd a hátát. Az én kisfiam imádja és szinte mindig megnyugtatja. :)

Kitartást! Remélem sikerülni fog.

2023. ápr. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az meg a másik,szoptatni én sem tudom,sosem tudtam, nem is nagyon volt tejem.
2023. ápr. 5. 06:35
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se szoptattam, suse aludt rajtam mégis teljesen szoros kötődés van köztünk...már 8 éves.
2023. ápr. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerekem van. A fiam 0-24ben lógott rajtam. 13honapig szoptattam igény szerint. Addig kb szimbiózisban éltünk.

Lányom sosem aludt rajtam, nagyon keveset fogtam a fiamhoz képest, 10hónaposan leválasztottam.

Ezek ellenére a lányommal ugy érzem sokkal szorosabb a kapcsolatom. Vagyis úgy fogalmazok, hogy a lányom sokkal közelebb enged magához, jobban kötődik hozzám, míg fiam az apjához.

2023. ápr. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem.Remelem akkor,hogy tényleg nem lesz hátrány ez idővel.
2023. ápr. 5. 07:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ennek az égvilágon semmi köze a kötődéshez. Lehet, hogy vki így altatja a gyerekét, de amúgy keveset foglalkozik vele, vki meg nem így altatja és rengeteg foglakozik vele amúgy. Semmi köze hozzá, nem látunk bele más életbe, mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó. 🙂
2023. ápr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!