Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hány fokban és milyen ruhában...

Hány fokban és milyen ruhában altatjátok a babát?

Figyelt kérdés
Fél éves a kisfiam
2023. ápr. 23. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%

22-23 fok ideális..

Hosszú body harisnya és neki még bundazsák vagy takaró

2023. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Állandó 22 fokban, vastagabb rugdalózóban, alatta zoknival altatom. Hálózsákot nem viseli el pár hete,így egy vastagabb takaró van rajta,de anyósom szerint túl öltöztetem.
2023. ápr. 23. 19:38
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem jóígy

Esetleg majd a takarót cseréld kicsit vékonyabbra ha bazi vastag :)

Az a rugi meg kell,majdnem 2 éves a kisfiam most is alszik olyakor harisnya hosszu ujjú body kombóba plusz takaró vagy rövid ujjú body pizsi naci meg zokni és még ugy betakarom de azt már lelöki

2023. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
21-21,5 fok. Rövid ujjú body+ hosszú ujjú rugi és takaró. Nem fázik, nincs melege.
2023. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

21-22 fok körül van, 8 hónapos.

Rövid ujjú body+plüss rugiban altatom.

2023. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

19 fok, body+rugi, egyik se kifejezetten vastag, és egy vékonyabb plüss takaró. Ha rendes paplannal takarom be, megizzad.


3-4 hós koráig viszont extra melegen kellett betakarni, fázós volt. Különbözők a gyerekek,de még egy gyerek is változik, ahogy nő.

2023. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Altasd, ahogy jónak látod. Engem is szétszekáltak, hogy túlöltöztetem, de komolyan nem értem, hogy mi a francért kell ebbe is beleugatni. Nyilván ha azt láttam volna, hogy melege van, akkor kevesebbet adok rá. De nem, az én lányom fázós volt. Ha kevesebbet adtam rá, fázott. Egyszer az itteni hozzászólások miatt kevesebb ruhát adtam rá egy éjszakára. Egy hét orrsziporszizás lett a vége. Ha szerinted kell rá ennyi ruha, akkor ennyi.

Az első válaszolót is lepontozták… mert? Az ő gyerek így alszik, és kész.

2023. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22-23 fok, vékony hosszú ujjú pizsama, zokni (ő kéri), átlagos vastagságú takaró. Télen 20-21 volt a szobájában, akkor 1 trikó még volt a pizsi alatt.
2023. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mióta februárban haza hoztuk azóta 19-20 fokban, hosszú ujjú body, nadrág és zokni, vagy talpas nadrág és egy sima 2 oldalas takaró. Egyik oldala szövet a másik rövid bunda szerű.

A takarója oldalait váltogattam attól függ, hogy mennyire volt hideg vagy meleg a hőérzet.


Sosem volt hideg a keze, feje. 20 fok fölött nyűglődött egész éjszaka, mocorgott.

Fürdéshez csináltunk olyan 22-23 fokot, és az néha felnyomta a hálóban is a hőmérsékletet.

2023. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22-23 fok van nálunk, 2 hónapos a lányom. Rugdalozó + zokni + vékonyabb takaró. Egyik nap vastagabb takaróval takartam be és reggel tiszta víz volt szegény.
2023. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!