Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10 hetes babám miért nem...

10 hetes babám miért nem alszik nappal?

Figyelt kérdés
Csak 2 napja ilyen, iszonyatosan túlfárad hiába próbálom étkezés után egyből altatni. Fél órát alszik aztán felébred. Délelőtt fél óra, délután fél óra és 6 fele fürdés előtt le sem merem rakni nehogy ott legyen nyűgős amit amúgy szeret. Este 8-9 körül kidől és 5-6 között 1-2x kel. Így megviselheti vajon ez a szeles, esős idő? Vagy hosszútávú is lehet? Valakinek viselkedett hasonlóan a babája?
2023. máj. 17. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Este kialussza magát,ezért alszik keveset napközben
2023. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kicsit részletesebben belemegyek akkor. Eddig délelőtt aludt 2 órát, délután 2-3 órát, esfele 1et, éjszaka hasonló volt mint most. Egész nappalom azzal telik hogy altatom mert nyűgős és sír a fáradságtól. Nem hiszem hogy elég lenne egy 10 hetes babának

napi 8 óra alvás mivel jelét is mutatja. Akik ilyet tapasztaltak hozzájuk szólna a kérdésem hogy maradt e így vagy esetleg így reagálnak a front/időjárásra érzékeny babák?

2023. máj. 17. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Nyugodj meg, ez mostantól körülbelül így lesz, hogy keveset alszik napközben. Én is csodálkoztam, aztán felvilágosítottak. Nekem is körülbelül ilyen korban állt át a 20 perces alvásokra.
2023. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jwjj én elolvadtam mert 10 hónapos babát olvsstam....Lehet már a növekedési ugrásisami 3hónaposan van kb és a babád már elég közel van hozzá
2023. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megviselheti ennyire a front! Nagyon pici még. Az enyém igaz még kisebb de 2 napig feleannyit aludt max mint szokott, tegnap délutánra úgy kiütötte magát, hogy azóta eszik meg alszik. De a 2 nagynál is nézegettem a frontjelentést, hogy ne álljak értetlenül a helyzet előtt, hogy mi lehet a baj.. de persze millió oka lehet, pl csak többet enne, vagy valami fejlődési mérföldkő és nyugtalanabb miatta, kb akármi lehet..
2023. máj. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!