Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10 hetes babánk éjszakai...

10 hetes babánk éjszakai ébredése után köztünk alszik. Meddig lehet az ágyunkban anélkül, hogy odaszokna?

Figyelt kérdés
9-10 óra körül alszik el általában cicin, majd 5 óra alvás után ébred. Akkor magam mellé veszem, ő eszik és elalszik, de akkor már nem teszem vissza a kiságyába. 5-6 körül ismét ébred, megetetem és még alszunk 1-2 órát szintén a mi ágyunkban. Ezzel rá fogom szoktatni a köztünk alvásra? Kényelmi szempontból így könnyebb, és ha mellettem ébred sosem sír, csak nyöszörög, hogy éhes. Viszont az ágyában sír, gondolom a közelségem hiánya miatt.
2013. okt. 2. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A mi ágyunkba csak 1 hónapig aludt a bébink, de szerintem amíg el nem kezd öntudatra ébredni addig még van rá esély, hogy megszokja a saját ágyát. Császáros voltam, könnyebb volt úgy 3-4 óránként etetni, hogy csak felültem és már kész is. De azaz igazság, hogy sokkal egészségesebb a babónak a külön alvás, a gerincének is jobb és a későbbiekben is meg fogja szokni az önállóságot.
2013. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
semmedig sem szabad, mert a kicsik nagyon könnyen megszokják, inkább te költözz át az első nehezebb hónapokra hozzá.
2013. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem fog odaszokni, ezen ne parázz! Azok a gyerekek szoknak oda, akik addig ridegtartásban voltak mindenáron a saját ágyukba kényszrítve, aztán amikor végre belekóstolhatnak anyukájuk közelségébe, már nem akarnak a saját helyükre menni! A lányom első perctől velem aludt, 12 hónapos kora óta pedig simán elalszik a saját ágyában
2013. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, lehet h le leszek pontozva, de leírom a véleményem.

A Kisfiam most 1 éves.

Amikor hazajöttünk a kórházból 1 doogban biztos voltam, hogy bármi is történjék Ő a saját szobájában a saját ágyában fog aludni!

Ez azóta is így van. 1x aludt mellettünk mikor a 2 hónapos oltás után nagyon nagyon belázasodott és aggódtam- mondanom sem kell h alig aludtam, mert nem voltam nyugodt h ott van.

(jajj rá ne feküdjek stb.)

Én úgy voltam vele,hogy akármennyiszer is felkel éjjel ink. átmegyek hozzá, de a többi idő alatt legalább nyugodtan alszom éjjel!!!!!

Am. az Anyukák többsége a fogzáskor hajlamos megtörni és maga mellé vinni a gyereket. Én akkor sem engedtem a dologból. Pedig volt, hogy 8x felkelt, akkor 8x bementem és megnyugtattam, de a helyén maradt.


Tudod egyáltalán nem bánom. Egyrészt nyugodtan alszom, Én is, Ő is, másrészt a Férjemmel sem szűnt meg a kapcsolatom :) A legrosszabb dolog (és senkit nem akarok bántani), hogy ha lehetőség van a külön alvásra, de ennek ellenére együtt alszunk a babával.


A barátnőm kislánya most 10 hós, 2 hósan oda rakta maguk mellé, mondván h nem szeret az ágyában és sír amikor belerakja a kiságyba.... namost, ott tartanak h se szex, se éjjeli pisilés, mert ha kikelnek az ágyból a kisasszony ébren van. Hát köszi....

És nem egy ismerősőm van így ezzel, és "irigykednek", hogy nekem sikerült erre rászoktatnom a Fiam.


Bocsi, hosszú lett. Egy szó mint száz, ne szoktasd oda! Hosszútávon nem kifizetödő!

2013. okt. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!