Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ki meddig használt légzésfigye...

Ki meddig használt légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés

Meddig használtatok légzésfigyelőt? Meddig ajánlott?

Nekem sajnos irreális félelmem van a bölcsőhalál miatt. A gyermekem nemrég múlt 1 éves. Logikusan tudom, hogy nem lenne semmi, ha nem kapcsolnám be, nappal se használjuk, illetve, ha elutazunk se, de itthon valahogy nem bírom ki. Esetleg aki volt hasonló helyzetben, vagy bárki akinek van tippje, hogyan engedhetném el ezt a szorongást, hálásan megköszönném, ha megosztja velem. Érdemes lenne pszichológushoz fordulni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. máj. 22. 00:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nálunk is hasonló. Most kapott 90x200as ágyat, a matrac is vastag, külön szobában is alszik, meg hiába 2 lapos a légzésfigyelő, ekkora ágynál már simán lemászik róla.

Közben meg aludt màr nagyszülőknél, ahol nincs is egyáltalán.


Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát!

2023. máj. 22. 11:29
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Ket eves korig van bolcsohalal , Late SIDS neven, igy addig hasznaltam.
2023. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam 16 hónapos, még mindig használjuk. Úgy gondoltuk, hogy biztos ami biztos, másfél éves koráig legalább maradjon. Fiamnak 6 hónapos koráig gyakran volt apnoe-ja napközben, de ha nem lett volna is használnánk még.
2023. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!