Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alussza végig az...

Miért nem alussza végig az éjszakát a 13 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
Általában 9 körül teszem le aludni, éjfél és 3 óra közt mindig felkel enni. Próbáltam már neki vizet adni, hátha szomjas, de az nem kell neki. Utána reggel 6-7 körül kel. Fürdés előtt mindig vacsorázik, aztán fürdés után kap tejet vagy tejitalt. Napközben is eszik eleget, szóval nincs az, hogy éjszaka pótolja be, amit nappal nem evett meg. Napközben 1x alszik 2-4 órát.

2023. máj. 29. 14:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Férjem 40 éves és minden éjjel felvan.iszik,elmegy wc-re,van amikor eszik is.

Én van,hogy kétszer is felebredek

Szóval tényleg nincs előírva,hogy aludnia kell egy gyereknek is egész éjjel.

2023. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én sem alszom vegig az ejszakát. 39 eves vagyok.
2023. máj. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyszerűen vannak ilyen gyerekek. Az enyém 2 év 2 hónapos, és még mindig kel éjjel legalább egyszer. Volt már pár hét, hogy átaludta az éjszakákat, de jellemzően legalább egyszer felkel. Vagy kétszer.....
2023. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A fiam 1 éves, ő is eszik 1x éjszaka. Mondjuk ő nap közben nem sokat eszik, így nem is baj.

Viszont ő még pluszban ébred legalább 3-4x. És ez egy jó este. Rossz éjszakán akár óránként is felébred. Brutál. Szóval szerintem örülj neki, hogy csak 1x ébred. :)

2023. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2.5 éves és kel minden éjszaka 😢
2023. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!