Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 7 hetes baba este 10-11 előtt...

7 hetes baba este 10-11 előtt nem alszik el, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2023. júl. 5. 08:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Semmit, 7 hetes. Majd fog alakulni.
2023. júl. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez eleg keves info.

Sir?hasfajos?vagy csak siman nem tud aludni?mennyit alszik napkozben?

2023. júl. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát van hogy fáj a hasa nem általában nem ebben az időszakban.

Megszoptatom mindkét mellből és ezután még nyitva van a szeme, nézelődik(ne). 7-8 között bevisszük, megfürdetjük vagy átmosdatjuk, felöltöztessük. A szobában csend és sötétség van.

Napközben többször alszik keveset, de esetfelé már nem hagyom.

2023. júl. 5. 08:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Pár hét, és változik
2023. júl. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

Ha 7-8 közt viszed be. Még fürdés, szoptatás, öltözködés, lenyugvás, elalvás... stb. Nem is csoda, hogy ekkor alszik el.


Lányom, igaz már 1 éves, ha 7-8 ig kinn vagyunk, ő sem alszik el 10 elött. Nagyon ideje sem lenne, mert azt a 2 órat kitölti az esti készülődés.

2023. júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Ekkora korban általában így jön ki az esti elalvás kezdete. Amúgy hagyd nyugodtan este is aludni, egy újszülött pont attól alszik jobban, többet és hosszabban, ha hagyod annyit aludni, amennyit szeretne. Később lesz csak az, 2-3 éves kortól, hogy ha egy alvás kimarad, akkor a következő "jobb".
2023. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normalis.most szokja a kornyezetet,mindent,lehet a furdes felelenkiti ot.

Fiam is ekkor tajt aludt el ,ez idovel valtozott.most mar egy eves elmult es minden este fixen fel kilenckor siman elalszik,mimdenfele huzavona nelkul.

2023. júl. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbáld ki, hogy hagyod annyit aludni, amennyit szeretne, délután is. Az én fiam is este 10-11 felé aludt el, mondjuk úgy fél éves koráig. Ahogy változtak a délutáni alvások, úgy mozgott ez, most majdnem 2 éves és 9 körül alszik el este úgy, hogy reggel 8 körül ébred.
2023. júl. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Az én lányom is 10 után aludt el kb 3-4 hónapos koráig. Aztán az alvás regresszió után este 6kor. Na akkor visszavágytam a 10 órára, mert így meg hajnalok hajnalán keltünk.
2023. júl. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi is így kezdtük, aztán szépen lassan oda jutottunk, hogy volt, hogy a pl hétfő esti alváshoz kedd de. 11kor jutottam el, mert addig szenvedtem vele, hogy elaludjon rendesen úgy, hogy ne ébredjen fel azonnal ahogy le akarom tenni... :S
2023. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!