Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor kezdi/kezdte 3-4 hónapos...

Mikor kezdi/kezdte 3-4 hónapos babád az éjszakai alvást? És mikor kel?

Figyelt kérdés
Mikor volt az első átaludt éjszaka?
2023. júl. 20. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnál piros betűs ünnep volt az átaludt éjszaka. Az első ilyen 4 hónapos korában fordult elő. Most 8 éves.Rendszeresen ovis kora óta alussza át az éjszakát. A fiam 2 hetes kora óta csak akkor kel fel, ha beteg vagy rosszat álmodik. Ő 4 éves jelenleg.
2023. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A fiamnak eppenhogy negy honaposan romlott el az alvasa.

Addig aludt egesz ejjel

Negy honapos koratol 10 honapos koraig mindem masfel oraban felvolt

Aztan abbahagytam a szoptatast(vagy inkabb ugy mondom o hagyta abba,elutasitotta a mellem nem egesz 11 honaposan)onnantol kezdve minden ejszakat atalszik.15 honapos.

2023. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én babám kb. 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Már 10 hónapos múlt, nagyon ritkán ébred azóta is, könnyen visszaalszik, szoptatást nem igényli, max. egy kis ringatást.

Viszont sosem alszik el korán, 9 (néha 10) után alszik el szopcsi után, és nem ritka, hogy 6 előtt kel.

2023. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Átaludt éjszaka? Az mi?! 🤣

A 4 évesem sem aludta még át az éjszakát, nem hogy a kicsi 🤣

2023. júl. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A fiam 6 hetesen elkezdte átaludni az éjszakát. Tartott is 3 hónapos koráig. Onnantól nem aludta végig, és azóta se. Most 14 hónapos.

Egyébként sokáig este 8-kor feküdt, reggel 6-7 között ébredt. Mióta nyár van, azóta később alszik el este kicsit, de reggel tovább is alszik.

2023. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3 honapos, most jelenleg este 8-10 kozott alszik el, attol fuggoen, hogyan alakul a nappali alvasa.

Ejszaka 1 honapja 2-3x kel, de addig meg orankent, 2 orankent kelt, rosszabb esteken 30 percenkent.


“Varom” ezt a buvos 4 honapot, amirol mindenki beszel….:D

Remelem nem lesz annyira rossz, mint az elso 2 honap, mert az brutalis volt, ellensegeimnek se kivannek ilyen brutalis alvasmegvonast, mint amit akkor ateltem.

2023. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Este 10 körül aludt el, fixen 2 óránként ébredt, 8 körül már nem aludt vissza. Ez az őszi óraátállítás után volt, előtte 11-9 között volt az éjszaka.


Átaludt éjszaka nem jellemző,már 2 éves lesz. De már csak 1x ébred, ha nincs semmi extra, és pervek alatt visszaalszik.

2023. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4 hónapos a lányom. Este 10 előtt nem alszik el, de sokszor később. 3-4 órát alszik jó esetben a babaöbölben. Felkelés után mellettem alszik tovább cicin. Nekünk nincs cumink, lehet másnak emiatt is nyugodtabbak az éjszakák. Az első gyerekem 3 hónapos korábban már végig aludt éjszaka egy darabig (kb. 8 hónapos koráig). 4 éves koráig kelt éjszaka és vándorolt át hozzánk. A babám nyugodtabb természetű, de aludni ő sem akar jobban, mint a nagy. Engem nem zavar, megszoktam már. Kitartást mindenkinek!🙂
2023. júl. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*korában akart lenni
2023. júl. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!