Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyi idő alatt állt be a...

Mennyi idő alatt állt be a fix napi 1 alvás?

Figyelt kérdés

Kisfiam 14 hónapos. Kb.1 éves kora után kezdte, hogy 1x alszik nap közben.

De ha reggel korán kel, mint ma, akkor kidől már délelőtt, most is fél 11-kor elaludt. Így viszont nem bírja estig, általában délután alszik egy rövidet. Viszont akkor meg este szenvedés letenni.

Ha normál időben kel, akkor szépen 1x alszik dél körül, és akkor azért az este is simábban alakul.

Nálatok mennyi idő alatt állt be a fix 1 alvás?


2023. júl. 21. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2 hét alatt beállt. Viszont én ott 1 hétig “hagytam szenvedni” mert próbáltam minél később lerakni ha reggel korán kelt.
2023. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
10 hónaposan kezdtük a szenvedést, akkor kb. 2-3 hétig ment, hogy egy alvás kevés, kettő sok. Azóta beállt az egy alvás, de ha valamiért borul a napirend, nagyon korán kel önmagához képest, akkor nálunk is két alvás van még. Nem csinálok ebből gondot. Arra szoktam figyelni (attól függően, hogy mennyit aludt elsőre), hogy délután 4-5-nél tovább ne hagyjam aludni. Így szépen visszaáll.
2023. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 13hónaposan egyik napról a másikra hagyta el.

Lányom 15hónapisan kezdte a "szenvedést", 20hónapisan hagyta el végleg a 2.alvást. 5 hónapig hol 1x hol 2x aludt

2023. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 15 hósan kezdte és 19 hónapos korában állt át teljesen. 1. alvás hosszú volt, 2. sokszor elmaradt de ha a délelőttit húztam délig, 20 perc után felriadt és nem tudtam visszaaltatni, 100x nagyobb szenvedés volt a délután így.

Lányom egyik napról a másikra 1 évesen. Ő délelőtt nem akart elaludni, csak 11 után fáradt el így ebédelt, majd aludt. Másnaptól sem tűnt fáradtnak a korábbi 1. alvás idején.

2023. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

15 honapos a fiam.ha koran kel akkor delelott is alszik fel-egy orat aztan egy orakor újra alszik egy orat

Ha normalisan kel pl 8-kor akkor delben alszik el,olyankor alszik fel haromig is

2023. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13 hónapos volt. Nem volt nagy gond.
2023. júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!