Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem akar aludni a 14...

Miért nem akar aludni a 14 hónaposom?

Figyelt kérdés

Akármikor alszik nap közben, akármikor akarom lefektetn, tuti, hogy vergődés meg sírás lesz a vége.

Figyelem, mikor fárad el. Időben viszem fürdeni, megissza a tejitalt, közben már látszik rajta, hogy majdnem elalszik közben. Aztán befejezi, felveszem kicsit, akkor általában mutatja, hogy menjünk az ágyba. Lefekszem én is mellé. És onnantól nettó fél óra vergődés következik. Dobálja magát, szenved, sír, felül, forgolódik.

Sok mindent próbáltam, mindig ez a vége. Aztán nagy nehezen elfárad, és elalszik. Ha nem fekszem mellé, eleve hatalmas sírás van.

De ez már fárasztó, néha nagyon nehezen viselem már ezt a folyamatos szenvedést. Rossz, mert nem tudom, hogyan tudnék segíteni neki, és ettől én is feszült leszek a végére.

Mi lehet a megoldás?


2023. júl. 24. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fiam is ezt csinálja,16 hónapos .én kivarom amíg elfárad,eltelik fel ora és már alszik is.aztan egész éjjel alszik.

Mást nem tudok csinálni,sem őt sem magamat nem fogom nyuzni ez miatt .Volt rosszabb is amikor kisebb volt,ez már ahhoz képest semmiség

2023. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Két evesen is ezt csinálja még mindig. Kitartás
2023. júl. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!