Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Próbáltatok levendulás párnára...

Próbáltatok levendulás párnára fújható permetet? Könnyebb avval elaludni? Óvodás gyerekeim nagyon nehezen alszanak el mindig. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2023. aug. 30. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, de nem jött be. Sajnos.
2023. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Én is próbáltam

Nekünk se jött be.

Igazából szerintem nincs olyan praktika amit ne próbáltam volna (józan kereteken belül, szóval pálinkás jenyér stb nem volt)

Ami megoldotta az az idő volt.

2023. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Idővel jobb lesz a helyzet, én már elengedtem ezt az időben lefekvést.

11 óra utan fekszenek le, 5-6 között már fent vannak, pörögnek

2023. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyen egy jó alvós rituálé. Lefekvés előtt fél órával gyógyteát adhatsz nekik. Levendula-citromfű-kamilla. Nem altat (engem legalábbis), de nyugtatja az idegeket, jobbat alszanak tőle. Ha van minőségi, valódi levendula olajból készült permeted, bevetheted. Ugyanazon az elven működik mint az illóolajos fürdő, ellazít. :) lehet minket hanarabb lefektet ez a kombináció mint az örökmozgókat, de nem baj, próbáld ki, nekem bevált 🤣
2023. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Napirend kellene és akkor jól aludnának.
2023. szept. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azta, köszönjük, ez még eszünkbe sem jutott!
2023. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs mit. Kellett ez az infó, mert senki nem ajánlotta.


A napirend puszta léte egy rakat problémát megold, többek között az alvást is.

2023. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!