Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Odaadnad a babád nagyszülőknek...

Odaadnad a babád nagyszülőknek heti 1-2 éjszakára hogy aludj egyet?

Figyelt kérdés
2023. aug. 31. 09:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
51%
Nem. 2 évesen aludt először egyedül a nagyszülőknél.
2023. aug. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
92%
Nem akarnám, mert nem vagyok nyugodt, ha nem velem van. De ha a te lelked nem bántja, szerintem nem árt neki, te meg tudsz pihenni egyet, nincs ezzel semmi baj.
2023. aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
87%

Ha a baba "benne van", akkor igen, bár talán nem minden héten több napra. Nem baj ha kialakul a napi rutin és a saját megszokott környezete. De mondjuk 2 hetente simán.

Unokatestvérem pár hetesen már a nagyszülőknél aludt egyszer-egyszer, mi is megpróbáltuk, de a kislányomnak nem jött be mert ők nem tudták egész este ringatni.

A sógornőnéknél viszont tudott aludni már pár hónapos korban.

Most másfél éves, simán alszik anyukáméknál.

2023. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
74%
Kéthetente egyszer kb ott alszik 1,5 éves kora óta. Előtte nem aludt máshol, nem is jutott eszembe, anyatejes volt.
2023. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%

Hetente 1 vagy többre nem.

Havonta 1 éjszakára talán.

Nekünk nem volt ilyen lehetőségünk, messze laknak a nagyszülők így ha megyünk akkor mi is ott alszunk

2023. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
94%

Mekkora az a baba? Pár hónaposat nem.

Ha már egy év körüli, akkor igen. Már ha egyébként is szoros a kapcsolat és szeret ott lenni.

2023. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
27%

Nem...a lányom 2 éves volt ahogy először aludt nélkülem.(kórházba kerültem,muszáj volt.jo trauma volt neki.azota sem alszik sehol,pedig már 9 éves)

Fiam 17 hónapos,természetesen ő még nem aludt máshol.

2023. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
34%
Nem.El se lenne nélkülem.Mind a 3 gyerekem 20 hónapos koráig szopott,éjszaka is keltek,engem kerestek. Külön is csak 3-4 éves koruktól aludtak,addig velünk.Úgyhogy se én nem lennék nyugodt,se a gyerek nem aludni az fix.
2023. aug. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
77%

Persze.

De mondjuk szüleim csak pár utcával laknak arrébb, így egyszerű.

2023. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
34%
2 évesen aludt ott először, de másnapra majd' szétrobbant már a mellem, pedig akkor csak este szopizott... Őt nem viselte meg lelkileg, ki volt nyalva a kis feneke, de bár nagyon-nagyon rossz alvó volt babakorában és ölni tudtam volna 4-5 óra egybefüggő alvásért, nem mertem volna odaadni senkinek.
2023. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!