Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éves éjszaka alvó, tapszeres...

1 éves éjszaka alvó, tapszeres babát ti otthagynatok 1 éjszakára nagyszülőknel akiket mellesleg jól ismer mert hetente többször találkozunk?

Figyelt kérdés

Anyum mondta hogy menjek holnap nyugodtan a szilveszteri programra amire párom megy és hagyjuk nála a gyerekeket.A nagyobbakkal nincs is gond aludtak mar a nagyieknal de a kicsit meg nem aludt soha náluk...gondolom hogy nem lenne semmi gond főleg hogy alszik ejjel...jaaaj a nagyoknál is olyan nehéz volt ez az első masholalvos éjszaka de nyilván örülnek ha párommal tudnék menni.

Gondolom mindenki simán nagyszuloknel hagyna ugye??😁


2016. dec. 30. 10:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Gyerek függő.
2016. dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%

En nem hagytam oket harom eves koruk elott a mamanal.

A szilvesztert amugy sem szeretjuk hazon kivul tolteni. Nekunk ez csaladi program hosszu evek ota.

A ti esetetek mas. Tapszeres gyerek. Nekem anyatejes volt mindharom, meg boven szoptattam oket.

2016. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
ott
2016. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%

Nekem a tápszer sem ok arra, hogy korábban aludjon másnál.

De ez én vagyok és egyébként se reális opció, mert nincs nagyink.


Nektek kell tudni. Ha bátran rábízhatod, és te is tudsz felszabadultan bulizni, nem aggódnád végig, akkor hajrá!

2016. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Én simán rábíznám a nagyira. A nagyobb gyerekeidnél is volt ilyen első alkalom. Nem kell otthon ülni, csak azért, mert gyerekeid vannak.
2016. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Tudom le leszek pontozva de ha úgy érzed akkor nyugodtan hagyd a nagyszülőkre nekik iwjó unokázhatnak te meg kikapcsolódsz a gyerek nem azt jelenti hogy rabszolga vagy és be vagy zárva
2016. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Engem soha nem hagytak másra aludni gyerekkoromban (7-edikes voltam, mikor hosszas sírásra elengedtek táborba, de akkor én már évek óta könyörögtem érte), kicsit mártírkodásnak éreztem, és nem is igényeltem.

Én otthagynám, természetesen úgy, hogy ha bármi van, telefonon el tudjanak érni és adott esetben haza tudj rohanni (és esetleg utána vissza).

2016. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

Nézd, meg lehet próbálni, max., ha nagyon nem megy, akkor telefon legyen nálad és ha gond van, akkor hívjanak fel és akkor hazamész.

Vagy még esetleg az lehet egy opció, hogy ha éjszakába is belenyúló buliról van szó, hogy lefekteted és ha elaludt, akkor mész el.

Mi nem szoktunk elmenni itthonról sosem, szóval saját tapasztalatom nincs, de ha lenne hová menni, én szívesen mennék. Bár ennek a kisfiam egyáltalán nem örülne, mert nagyon anyás, szóval nálunk tuti nem jönne ilyen szóba, de azért nincs abban semmi, hogy vágysz rá, hogy kikapcsolódj.:)

2016. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Mi ott hagytuk nagyszülőknél 1 evesen 2 éjszakára, mert elment ünnepi wellneselni. Jól érezte magát, ahogy mi is. Nem lett lelkisérült, ugyanúgy kötődik hozzánk.

Érezd jól magad!

2016. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
22%
Nem.
2016. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!