Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akik együtt aludtak a gyerekke...

Akik együtt aludtak a gyerekkel, hány éves korában lett külön szobája?

Figyelt kérdés
2023. szept. 7. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Születéstől kezdve volt külön szobájuk. (Tudom nem ezt akartad konkrétan kérdezni)

A nagy 3,5 évesen kezdett el egyedül aludni a szobájában, a kicsi (2)még nem akar külön, csak úgy ha vele alszom.

2023. szept. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 évesen kapott nagy ágyat és külön szobát. Vagy egy évig még átjárkált hozzánk hajnalban. De az esti altatással nem volt probléma, nagyon büszke volt rá, hogy ő már ilyen "nagy fiú".
2023. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi megszívtuk. Attól a perctől kezdve, hogy a rácsos ágyat lecseréltük, semmilyen módon nem sikerült a külön szobában altatása, pedig előtte, ott aludt. 6 évig a mi szobákba aludt és egyik nap átment a szobájába és vissza se jött.
2023. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4 éves. Mostanában kezd reggelig a saját szobájában maradni. Egyedül. Azért nem kiabálom el, ha beteg, vele alszom.
2023. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lányom 9 éves,6 éves koráig velünk aludt,aztán csak 8 évesen lett külön szobája,addig velünk aludt egy szobában.(egy másik kérdés alá írtam,hogy alvajaro,nem igazán mertük eddig külön rakni,most is közel van hozzánk,mert van amikor nem talál vissza az ágyába és nekem kell visszavinni)

Fiam 17 hónapos,O jelenleg velünk alszik,de a nagylanyom szobájában van neki az ágya.viszont eddig még sosem aludt benne éjjel,csak napközben egy párszor

2023. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1 évet aludt köztünk.

A szoptatás és az éjjeli kelés miatt sokkal könnyebb volt.


1.szülinapjára kapott új ágyat. Esze ágában sem volt belefeküdni.

Így az lett a megoldás, hogy az ágyat a mi szobánkba tettük. Köztünk alszik el, majd teszem át az ágyába. Hajnalban meg visszatért közénk.

3 évesen kapott nagy ágyat. De ez is a mi szobánkba van.


Most 4.5 éves. És a mai napig ha éjjel meglátja az ágyát, akkor sikítófrászt kap.

Igy még mindig köztünk alszik el, teszem át a 20kg-ját. Már rohadtul unom, nagyon nehéz. De egyszerűen nem hajlandó ott elaludni


Kb 2 hónapja alussza át az éjszakát, eddig kelt 1x minimum.


A kicsi 2 éves. Őt 1x nem tettem az ágyunkba. Pont emiatt.

2023. szept. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!