Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért akar az apja ennyire a...

Miért akar az apja ennyire a kisbabával aludni?

Figyelt kérdés
Egy ágyba szeretné hogy aludjunk, babafészekkel, miért akarja? Tudtommal az apukák inkább az ellenkezőjét akarják🤣

2023. szept. 8. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Kerdezd meg, mi honnan tudjuk ? Nem az en ferjem.
2023. szept. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán félti a kicsit és nagyobb biztonságban érzi, ha ott van veletek.

Vagy csak szimplán nem akar állandóan felkelni hozzá, könnyebb úgy megnyugtatni, ha ott van veletek.

2023. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért van abban valami félelmetes, amikor valaki inkább idegeneket kérdez meg, miért akarja ezt a párja, ahelyett, hogy őt magát kérdezné.
2023. szept. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

3# teljesen egyetértek.



Kedves kérdező.


Nálunk speciel férjem imádott mindhárom gyermekünkkel aludni, velem ellentétben, én van, hogy férjemmel sem szeretek egy ágyban aludni, mert folyton le túr vagy rúgdos.

2023. szept. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Ezt kérdezd tőle. Amúgy meg a baba igényei számítanak. Lehet, hogy kiságyban jobban elalszik.

Az ágyhoz rögzíthető bölcső is biztonságosabb, praktikusabb, mint kettőtök közé tenni.

2023. szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Derjaderja ***** válasza:
7%
Mazochista. Nem tudom, az én világképemet zavarná egy ilyen apa. De ettől még nem pedofil vagy ilyesmi (valószínűleg).
2023. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Derjaderja ***** válasza:
0%
(Vicceltem)
2023. szept. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Utalok massal aludni de a ferjem meg imad szoval a gyerek vele aludt en meg kuln agyban

Eletem legjobb 2 eve volt 😁


Most is van h atmegyek a vendegszobaba aludni mert egyedul jobban ki tudom pihenni magam.

2023. szept. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, megkérdeztem de csak annyit mondott hogy ,,Biztonságosabb" és ennyibe ki is merült :D
2023. szept. 8. 21:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor még is van a válaszod: félti a gyereket.
2023. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!