Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan lehet megtanítani,...

Hogyan lehet megtanítani, hogy egy plüsst ölelve aludjon el?

Figyelt kérdés
Azért gondoltam, hátha segítene neki elaludni, 17 hós.
febr. 26. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik, de meg lehet próbálni, hogy "elaltatjátok" a plüsst. Megmutatod neki, hogy kell és később ő csinálja.
febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt úgy tudja, hogy mondjuk neki, tente, akkor öleli és altatja, de aztán tovább játszik vele. Hát egy kérdést megért. :)
febr. 26. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sehogy. 2,5 éves a lányom, most van az, hogy viszi a cicáját is az ágyba. De nem ölelgeti, leteszi az ágyba őt is és ennyi.
febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam anya pótléknak adni neki egy pingvint, hátha ha azt megtalálja éjjel, akkor megnyugszik, és nem sír utánam. 20 hónapos, még mindig nem adtam fel, időnként próbálom neki dugdosni oda azt a sz@ros pingvint, de csak kihajítja az ágyból, és ártatlan fejjel mondja, hogy oó.
febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém kb 4 éves kortól ölelgeti a kedvenc plüsst. Korábban csak lerakta maga mellé.

Szerintem nem lehet erre tanítani őket.

febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb 4 évesen kezdett el úgy aludni, hogy ölelgette.
febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!