Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Az ok, ha 7 hós babám pár...

Az ok, ha 7 hós babám pár hete csak rajtam alszik nappal?

Figyelt kérdés

3-4 hete kezdődött, fogzás stb nyugosseg miatt, meg talán szeparácios szorongás.. Meg max eddig a babakocsiban aludt nappal még.


Ha nem hagyom rajtam, azóta felkel előbb, max fél orat alszik így. Ha hagyom akkor meg 1-1,5, de újabban 2 orat is volt..


Mi a jó megoldás, hagyjam magamon, vagy próbáljam valahogy leszoktatni?

Nálatok volt ilyen?


márc. 22. 13:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Kb 4-5 hos kora óta éjjel is 2-3x ébred, cicin visszaalszik. A fogzás mondjuk sokat ront a helyzeten, elég elhúzódott nála.
márc. 22. 13:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk volt amikor megviseli valami. Alvási regresszió, növekedési ugrás, fogzás stb, de nála az elején is ez volt kb 2 hónapos koráig. Utána lett ez amit írtam, hogy ha valami megviseli akkor igényli. Ezt neked kell eldöntened hogy teszel én akkor magamon altattam. Ha a férjem itthon volt akkor felváltva csináltuk. Ilyenkor mikor történik valami akkor pár napig tart nála ez az alvási para, hogy csak így alszik utána mindig jobban lesz. Most már 6 hónapos.
márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, hasonlóan volt itt is, csak ez már 1 hónapja tart most ( 6 hónapos növekedési, fogzás, aztán megint fogzás…)


Mondjuk most belegondolva volt ilyen majd 1 hónapos hosszabb rossz/csak velem alvas kb 3,5-4 hósan, és visszaállt.


Most is rajtam szuszog, tegnap bújt ki az első fog, végre. kis hős volt most.

márc. 22. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Lehet igen most tömbösítve jött szegénynek minden. Nálunk 5 hónapos kora előtt nemsokkal bújt ki az első fog. Az nagyon nehéz volt neki. Én ilyenkor mindig azt nézem neki mi jó.
márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!