Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi történt a 17 honapos...

Mi történt a 17 honapos gyerekemmel?

Figyelt kérdés
Eddig nagyjából simán ölben el lehetett altatni délben kb. 10 perc alatt? Vagy 2 napja ordít, és feszíti magát ki az olunkbol alvás helyett...
ápr. 5. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ismerős, csak 14 hónaposan volt ez! Az segített, hogy simán leteszem őket (ikrek) délben a saját kiságyukba, redőny le, szép álmokat és kimegyek...kb 5 perc és alszanak is. Én is ringattam őket elalvásnál. Szuper ez a szabadság 😊
ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1


Ilyenkor nincs semennyi sírás se? Vagy akkor mit csinálsz?

ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igy adta a tudtomra a fiam, hogy nem kell ringatnom

Csak lefektettem és elaludt ringatas nélkül

ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oh, bár úgy lenne, letettem a kiságyba,nemhogy nem aludt el, hanem ott meg visītva ordított.
ápr. 5. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen, és szintén köze nem volt ahhoz, hogy esetleg egyedül szeretne elaludni, mert a kiságyban csak sírt és teljesen felébredt.

Pár hétig tartott talán, hogy hol sikerült gyorsan elaltatni, hol egy órát szenvedtem vele, mire le tudtam tenni, de olyan is volt, mikor feladtam, és kihagytuk a délutáni alvást...

Nem tudom, mitől múlt el végül, szerintem akkor vezettem be, hogy szigorúan séta/játszi van délelőtt is, és valószínűleg jobban lefáradt, de lehet csak véletlen :)

Most már lassan 19 hónapos lesz, egy ideje megint pár perc alatt alszik el ringatva, néha már mondja is, mikor ebéd után felveszem, hogy "alszo", és hajtja egyből a vállamra a fejét, öleli át a nyakam, szóval igényli, hogy ölben legyen...

ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Oh, olyan szuper, amikor ilyen újdonságokat vezetnek be, és nemhogy könnyebb lenne velük, hanem egyre nehezebb.


Pár hétig, oh, jaj. Ez így ordítva kínszenvedés.

ápr. 5. 19:42
 7/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok! Nem volt sírás, bár ők ugye ketten vannak. Dünnyögnek egymásnak valamit és elalszanak, talán nyugtató hatással is vannak egymásra.
ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyunk..épp most irtam ki én is kérdést ezzel kapcsolatban

1 éves kisfiú anyukája vagyok

ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!