Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A lassan 11 hónapos babam...

A lassan 11 hónapos babam csak a babakocsiban alszik napközben, este lefekvéskor a mi ágyunkban alszik el majd at tesszük őt párommal a saját kis ágyába.Kérlek adjatok nekem tippeket hogy hogyan törj en meg ezt a szokást ?

Figyelt kérdés
Sajnos a mi hibánk hogy a babakocsiban hajlandó csak elaludni mert nekünk akkor az volt az egyszerű megoldás. Ha az ágyába próbálom elaltatni napközben az csak sok sok sírással végződik majd viszem a babakocsiba es el altatom ott.

ápr. 11. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:

A megoldast nem tudom, de nalunk is ez van, csak babakocsiban alszik nappal, de azt is csak bent tologatva, total sotetben, 1 eves. Ejszaka amugy gond nelkul elalszik a sajat agyaban, de nappal nem megy.


Probaltam atszoktatni kisagyba mar tobbszor, ringatassal, simivel, tapszerrel, stb, de akkor inkabb egesz nap nem alszik, pedig neki meg nagyon szuksege van ra, igy nyilvan csak katasztrofa volt a dolog.


En beken hagyom ezen a ponton, mast nem tudok tenni :D Mindenkinek jobb, ha alszik nappal, raadasul ketszer is, meg az egy alvastol is nagyon messze vagyunk.

ápr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen nálunk is pontosan ez van hogy házban kell őt tologatni es van olyan is hogy egesz nap nem alszik 😕
ápr. 11. 09:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom hogy ez annyira hiba kérdése. Vannak babák akik csak bizonyos módon tudnak elaludni. Az hogy leteszem a kiságyba és álomba simogatom igen ritkán működő módszer, ahogy az is hogy magától elalszik.

Annyira nem nagy tragédia hogy nappal nem alszik az ágyában. Éjszaka ott alszik ez a lényeg. Amúgy sem örökre fog ott elaludni.

ápr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk régen nappal csak rajtunk aludt, úgy egy hónapos korától 3 hónapos koráig. Aztán 1,5 hónapig csak a babfészekbe. Most csak babakocsiba. Ez persze a nappali alvása. Ha nem oda teszem nem alszik. Próbáltam átszoktatni. Éjjel meg a kiságyba alszik. Én elengedtem, mert ha nem így altatom semmit nem alszik
ápr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az èn lànyom is napközben csak babakocsiban aludt jò sokàig, annyi hogy nem bent hanem kint a teraszon, legalàbb levegôn volt addig is. Èn ezt nem talàltam gondnak egyàltalàn legalàbb aludt. Leszokott magàtól
ápr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, en mar tragediakent elem meg, mert tologatni kell. Napi 2x 50 percet bent a sotet hazban, borzaszto unalmas. Kint nem alszik el, seta kozben sem.

Szoval nyilvan ha ott lehetne hagyni, en se akartam volna minden erommel leszoktatni, de mindegy. Beletorodtem a sorsomba 🤣

ápr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3

* A lányom 3 hós és két napja üvölt a karomba ha altatnám( altatom a karomban a kanapéra feküdve születése óta. Gondoltam lerakom ha a kezembe üvölt mit is tehetnék.Elaludt a fenekét simogattam 2 percig, többi alvásnál ugyanez üvölt. Magától akar aludni.Annyira nem ritka.

ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7, örülök hogy neked bevált, de ez ritka. Sokaknak kell altatni a bébit. Nem azt írtam hogy ilyen nem létezik csak hogy ritka.
ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!