Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 hetes baba 3 órát ébren van?

3 hetes baba 3 órát ébren van?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom el altatni.


Cicin nem alszik el, simogatom, ringatom, éneklek neki, fehér zaj, combomra feltetem, vállamra rakom, semmi.. Ha lefektetem, pár percig elnézegelődik, majd sírni kezd.

Cicin is nyüglődik, az összes szoptatós pózt kipróbáltuk. Kiköpi, majd visszakéri. Blokkszoptatást csinálom, mert túl erősen jön a tej, ami zavarja, de ez sem oldja meg a problémát.


Ha elalszik, akkor is maximum 1,5 óra múlva kel enni. És utána kezdődik előröl az egész.


ápr. 23. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen. 3 hetes. Örülj hogy alszik 1,5 órát, az enyém max 45 perceket aludt. El fog múlni ez az időszak. Nehéz, mert amikor benne vagy, nem ezt érzed, de el fog. Kitartást!
ápr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azon aggódom, hogy ez a sok ébrenlét ne legyen káros neki.
ápr. 23. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz, ne aggódj!
ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém csütörtökön lesz 4 hetes. Délután fél 3-tol 10-15 perces alvasok vannak egészen kB este 10-ig. Szopizik, bealszik, aztán kipattan a szeme, nezelodik, aztán megint cicit kér és így estig.
ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!